şükela:  tümü | bugün
  • instagram fenomeni ekaterina didenkonun doğum günü partisinde gerçekleşen olay.

havuza kuru buz atarak farklı bir konsept denemesi 3 ölüm ile sonuçlanmış.

haber

video

edit: videosu da varmış onu da ekledim.
  • ya bu insanlar hakkaten geri zekalı.
    başka açıklaması olamaz. bir de kostüm giymişler.
    kapalı alanda ve suyun içinde yapılacak iş mi allah aşkına. rahmet mahmet değil (bkz: svihs) kesinlikle.
  • kuru buzun dondurulmuş karbondioksit gazı, yani su değil de karbondioksit buzu olduğunu bilmememin talihsiz sonucu. üzücü. temel fizik, kimya, biyoloji, matematik dersleri bu yüzden önemli işte.
  • iyi ki bir taraflarına sokmamışlar. tabi havuza atınca sokmuş gibi olumuşlardır. nedir bu milletin mal mal şeyler izleme isteği? açalım arenaları, yesin millet bir birini. liveleaks felan izleyin, youtube kesmez sizi.
  • muhtemelen su üzerinde bulunan yoğun karbondioksit gazından dolayı nefes alamadılar ve boğuldular. sis bulutundan dolayı kimse fark edemedi. aynı zamanda karbondioksit gazının su ile reaksiyonundan karbonik asit oluşur. bu asit büyük olasılıkla akciğer dokusunu tahrip etmiştir. en boş beleş ölümler sıralamasında ilk 10'a rahat girer. arkadaşlara eşek cennetinde başarılar diliyorum.
  • (bkz: karbondioksit)
  • (bkz: zengin olunca yapılacak küçük şımarıklıklar)

biz normal havuzu göremiyoruz. hanfendi kapalısının içine kurubuz atıyor.
  • 2020 charles darwin ödüllerini kazanmışlardır.
  • kuru buz ( dry ice ) havacılıkta tehlileli madde (dangerous good) olarak taşınır. ama 2020'de youtuber/blogger/influencer her ne boksa bizim tehlikeli madde olarak taşıdığımız kuru buzu takipçileri için götüne bile sokabilir.
  • biz de idlib ile uğrasıyorduk canımız burnumuzda. işte böyle, adalet ilahi bir şekilde tecelli ediyor bazen dünyada. adam ölmek için parti yapıp, kuru buzu bildiğin götüne başına sokmuş. aslan parçaları , dünyaya adalet gelsin, zalim zülme devam etmesin diye şehit olurken, bu piçler böyle ölerek doğal seçilimi sağlamışlar.