şükela:  tümü | bugün
 • varlığından yeni haberdar olduğum aşmış bir icat. nedense konu ile ilgili başlık veya yazı bulamadım ekşi de, sanırım sözlüğün yetersiz kaldığı alanlardan biri.

  icadı öğrendiğim kadarıyla anlatayım. yıllardır tüm dünya kullanılan bir sistemmiş. kanser gibi uzun acı verici süreçleri olan hastalara bazı devletler makine ve ham madde dahi sağlıyormuş. elektronik sigara gibi çalışma prensibi var. farkı içine likit yerine esrar koyabilmeniz ve tuşuna basarak içinize çekebilmeniz. elektronik sigaradan farklı olarak bir kaç fazla malzeme ile temizlenmesi falan gerekiyor.

  sarma esrar'ın teknolojik aparatı bi nevi fakat kullanıcı yorumları ve araştırmalar da lezzeti, uyuşturuculuk oranı gibi değerlerin daha fazla olduğu ortaya çıkmış. sigara tütünü kullanmadığınız için vucuda zararlı madde alımı olmuyor.

  tıbbi amaçlarla esrar kullanmak zorunda olan insanlar bunu tercih ediyorlar genelde. içine konan esrar'ın özel bi formülü var mı yok mu bilmiyorum. o konularda bi bilgim olmadığından izlerken ayırt edemedim.

  bir diğer dikkatimi çeken de bob marley ve snopp dog adına markalaşacak kadar kullanımı yaygın olması. kullanımın serbest olduğu ülkelerde insanlar bu çeşit çeşit portatif makinalardan alıp, esrar içiyorlar. yaygın ismi de vaporizatör

  bilgisi olan arkadaşların öncelikle zararları vene kadar lanet bir şey olduğunu belirttikten sonra, hakkında bilgi paylaşması iyi olur. hiç bir zaman kullanmamamız gereken bu boklu icadı tanıyalım ki, ona daha güzel lanet edelim.
 • (bkz: iqos)
 • ıslak ot buharlaştırıcı nasıl oluyor dedirten alet.

  internetten gördüğünüz her bi sikime başlık açıp bilgi dilenmeseniz olmaz ak. siktir gir arat googleda ne öğrenmek istiyorsan öğren ağzını siktimin.
 • bi arkadaşımın dediğine göre; *

  eğer bolluk içinde yaşamıyorsanız,
  dalgayı lezzeti, kokusu için değil kafası için içiyorsanız çok tavsiye etmediğim ürün.

  potency'yi azaltıyor, ya da biz türkiyeli yoksullar olarak tütün takviyesi olmadan tüketme geleneğine sahip olmadığımızdan çok yavan geliyor. içtim mi içmedim mi lan diye gezmeyin sonra.

  ek edit:
  genelde hazneleri 0,5 gr civarında oluyor. tamamen doldurup sadece bir iki nefes buhar çekebilirsiniz. hesabını siz yapın.
 • piyasanın en iyilerinden pax 3 modelini amerikadan getirdiğim, kısa bir kullanım sonrasında eksiksiz bir şekilde satmak istediğim ürün. akşamları 1 sigara içerim ama akciğerler de bende kalsın diyenler için ideal. (3 adet getirmiştim bir arkadaşımın cayması üzerine bir tanesi boşa düştü)
 • amsterdamdan yasal bir şekilde getirdiğim ürün.