• askerde sabah içtimaya geç kalınmış bir halde koştururken arada yanaklar boyun gibi kolay alınır yerleri permatikle kuru kuruya alıvermek. tabi çok sert ve gür sakallılar bunu yapabilir mi bilemiyorum.
  • makine yardimiyle yapilan, icabinda tras bicagini herhangi kaygan bir yuzey olusturmadan bedene surmek suretiyle gerceklestirilen tras sitili. islak tras ile farki bol kan ve urettigi kulak tırmalayan sestir.
  • askerde su kullanmadan hazir tras kopuguyle yapilip, havluyla kurulanilarak bitirilmek zorunda kalani da bu tanima girer, girmeli.
  • alman bilim adamlarının araştırmasına göre ıslak traşa göre %30 daha pahalıya gelmekteymiş.
  • çok seyahat eden erkek tercihi. böyle zzzzzzzzzzzzzz diye olur biter. *
  • intihar etmek ile es anlama gelebilecek sey. kuru kuru tras.. uhuh..
  • bi akşam arkadaşta kaldım.. sabah bi 5-10 dakika fazla uyuyayım diye traş olmadım. zaten cumaydı o kadar farkedilmez farkedilse de boşver diyordum.. sabah kalkıp aynaya baktım, gözüme normal göründü.. girdim ofise, aksilik olacak ya müdür de benim masanın etrafında dolanıyor o gün. benim el suratta, aklım sıra kapatmaya çalışıyorum, tedirginlikten işe konsantre olamıyorum.. açtım çekmeceyi baktım bi traş bıçağı. attım cebe, doğru lavaboya.. ya allah deyip başladım sakalı kesmeye, su bile vurmadan.. işlemi tamamladım.. aynaya son kez bi daha baktım, resmen kırmızı bi tavuk götü duruyordu karşımda.
  • kadın kuaförlerinde kuru jilet ya da susuz jilet olarak da isimlendirilir. oranızı buranızı sir ya da ağda ile alamayacağınız durumlarda ille jilet kullanmanız gerekiyorsa bu şekilde almanız önerilir.
hesabın var mı? giriş yap