• kendileri artık benim tercih edilecek markalar listemdedir. nasıl pınar'ın ürünlerini almıyorsam, tam tersine kendilerinin ürünleri de benim için tercih sebebi olacaktır bundan sonra. bu millet, bütünlüğünü kendisini ülkenin mutlak sahibi sananlara değil, atatürk'ün zeminini oluşturduğu sosyal, laik, hukuk devletine borçludur. o zemine elbet geri dönülecektir.

edit: yılmaz özdil'in kitabının fiyatı üzerinden goygoy yapıp içeriğini görmezden gelen kitle de hakkında yorum yaptığına göre, bazı boşlukları doldurmuş olan ilandır. güzel itelemişler.

biz buna göt diyoruz. bu firma o göte sahip ki böyle reklam verebilmiş, her türlü riski göze alarak. bu kadar riskin içerisinde monovo doygolorono somorop diyenlerin ağzına kürekle vurmak lazım. sanki firmaların atatürkçülüğünü belirtmeleri şu anki türkiye konjonktüründe çok kolaymış gibi.
  • kral harekettir, bu ilana kizan fetöcüdur
  • kızdırıp kızdırmayacağını bilemem ama çok yerinde ve güzel bir afiş olmuş. birbirimize sımsıkı bağlandığımızda bizi bölmeye hiçbir güç yetmez.
  • aradan bir müddet sonra; kuru kahveci mehmet efendi'ye kayyum atandı.

edit: ciddi ciddi geri dönüşler alıyorum. kaynak isteyen mi, nerden duydun bu bilgiyi diyen mi... olum ciddi cddi bu kadar salak mısınız, şaka mı yapıyorsunuz? ironi yaptım pek değerli davar yazarlar :)
  • yıllardır hiç değişmediği için beğenerek kahvesini içerdim, kokusu, tadı başkadır. işini doğru ve dürüst yapan, tutarlı bir firma diye bilirdim, şimdi bir kat daha takdir ettim. bunca yıldır verdiğim bütün paralar helal olsun.
  • üstteki entryleri görünce, halkın milli manevi duygularını sömürüp ticari rant kazanma faaliyetinde başarıya ulaştığını düşündüğüm firmanın reklamı. 2.500 tl'ye kitap itelenen tayfa bunlar yani normal aslında.

edit: ohoo iyi ki bir düşünce ifade ettik, mesaj kutusu yaratıcı küfürlerle dolmuş :d bayler bayanlar sakin olun yav ney acıttı bu kadar?
  • atatürkçü değilim ama bu ay filtre kahvelerini deneyeceğim.
  • gezi eylemlerinde yazılan “yaşasın tam bağımsız kuru kahveci mehmet efendi” sloganının boş laf olmadığını kanıtlayan ilandır.
  • özellikle bugün bir paket alacağım bir firmanın yaptığı hareket.

malum şahıs kızar kızmaz orasını bilemem, atatürk’ü anması bile benim için yeterli sebep iken yalakalık yapmaması en büyük etkendir.

yalakalık yapan firmalara da kendince boykot uyguluyorum. benim boykotumla batmayacak firmalar ama özellikle senelerdir yapabildiğim kadarıyla yapıyorum. benden para kazanmasınlar.
215 entry daha
hesabın var mı? giriş yap