şükela:  tümü | bugün
  • kazanmaya devam etmek için lütfen yeni kurmuş olduğum kuruyemiş bank'a beklerim sizleri çok değerli yatırımcılar. aslında paralarınız biriksin diye bir 5 yıl beklemek isterdim ama kimin ne zaman ekmeğimize el atacağını kestiremiyor insan.

kurmuş olduğum zincire vakit kaybetmeden üye olun ve ilk yatımınıdan hemen sonra bir avuç çekirdek gönderelim çitleyin,çitledikçe kazanın.

daha çok kazanmak için diğer kazançlı ürünlerimize göz atabilirsiniz. badem,fındık,ceviz,a.fıstığı ve kaju. yatırımlarınızın hızlıca size geri dönüş yapmasını istiyor ve ağaçlarınızın bahçeye dönüşmesi için sulama paketlerinden almalısınız. daha çok gübre ve daha çok su almalısınız. daha çok sulamalısınız, bilmem anlatabildim mi?
    kafanıza takılan sorular için , tüm fırsatlar ve irtibat için pelinsu hanım sizi zevkle dinleyecektir. bekliyorum kıymetli yatırımcılarım.
    allah yar ve yardımcınız olsun.

güncelleme: kuruyemiş bank size yeterli büyüklükte gelmediyse sizi gönül rahatlığıyla diğer bir oluşumumuza yönlendirebiliriz. kereste bank tam size göre. daha çok fidan daha çok sulama, sistem aynı, evde yatarak rahatça para kazanın. pelinsu hanım sizleri bekliyor.
  • inanmazsınız, benim bir yakınım bu yatırım sayesinde 90 günde 10 kilo almış.
    ben ikna oldum.
  • bazı arkadaşlar aradan sadece antep fıstıklarını seçiyormuş, lütfen görgüsüzlük yapmayın... tüm kuruyemişler bizim için eşittir. kabak çekirdekleri daha bir eşittir.
  • kuru kuruya dolandırılmayın diye yanına kuruyemiş çekirdek falan vericek olan ponzi oyunu.
    o değil de kim bulmuşsa komikmiş.