şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kendileri istanbulun göbeğine teslimat yapmaktan acizdir. hayatında istanbulu görmemiş adama yazdığım adresi ver bulması en fazla 15 dakikasını alır, fakat bu arkadaşlar için adres ne hikmetse "yetersiz" oluyor.

fakat kabahat bunlarda değil,hizmet (!) verdikleri 10 müşterinin 9'unu çıldırtan firmaya hala iş yaptıran bankalarda.
  • nasil bir firmadir anlayamadim ben , oturmus sorumlunun gelmesini bekliyorum telefonuma mesaj geldi adresinizde bulunamadiginizdan dolayi teslimat yapilamamistir diyerek.

musteri hizmetlerini ariyorum bant kayidini dinletip kapatiyor , link atiyoruz takip et diyor linkte yok , sikayet dilekcesi olusturacagim mecburi kisimda kargo takip numarasi var onuda tenezzul edip bildiren yok haliyle ordan de elendik yazamadik , firmaya ulasmak imkansiz.

yurticine , arasa falan *ok atiyoruz da , en azindan bunlarin yeri yurdu belli en kotu isletmelerine gidip aliyorsun , bu kuryenetin subelerine ait bir bilgide yok tam supriz.

çek getirecekler ,çekin vadesi çekten once gelecek
  • öyle bir kurye düşünün ki, ankara etlik'teki şubelerinde bizleri kombi tamircisi karşılıyor. müşteri temsilcisini de arayamıyorsunuz. bir bankanın böyle bir firmayla çalışmasına akıl sır erdiremiyorum.
  • adres yetersizliğinden* kartınızı teslim edemedik diye mesaj atan, işini yapmayan firma. müşteri hizmetleri rezalet, insanın yüzüne kapatıyor telefonu, kartı gidip kendim alayım dedim ama yerleri bile yok hayalet şirket resmen.

bu insanlar iş yapıyor ve para kazanıyor bu memlekette daha da bir şey demiyorum. 3 hafta oldu kart gelecek hala.

akbank niye bunlarla çalışıyorsun sana da yazıklar olsun. *
  • bok gibi hizmeti olan kurye firmasıdır. 18 şubatta teb den teslim aldıkları kredi kartını hala teslim etmediler istanbul içi. dile kolay sene 2019
  • bankaların kredi kartı göndermek amacıyla kullandığı kurye firması. an itibariyle bende takip etmekteyim. 2 gün önce kart başvurusunda bulundum ve kartımın bulunduğum bölgeye gönderildiği sistemde gözüküyor. kart çabuk gelirse buraya edit gelecek. bakalım ne olacak.

edit: iki gündür kartım bostancı'dan göztepe şubesine gelemedi. bakalım bekliyorum.

edit 2: an itibariyle kredi kartımı bankayı arayarak iptal ettirmeme sebep olmuşlardır. bu şekilde devam etsinler.

edit 3: kartlar bankanın genel merkezine 2 gün içinde iade edilmiş. şaka gibi. istanbul içinde 6 gün beklediğim kart 2 günde kocaeliye teslim edildi. güler misin? ağlar mısın?
  • 12 gündür bir kredi kartını teslim edememiş beceriksiz şirket. 9 gündür kart ile aynı şehirdeyim. bisikletle gidip alınabilecek bir şehir bu arada. aradım müşteri hizmetlerini siz durun ben gelip alayım diyecektim ki saçma sapan bir telesekreter çıktı iyi günler kuryeniz acentamıza gelme sürecindedir falan iyi günler dedi kapattı. ulan karşınıza telefonda konuşabileceğiniz bir insan bile çıkarmıyorlar. kısacası berbat bir şirket.
    edit: 4 martta geldik yoktunuz randevu vereceğiz dediler hala ses yok. yani nasıl bir şirketsiniz lan siz. 18 şubattan beri mersin'den mersin'e bir kredi kartını getiremiyorsunuz. lan bu beceriksizliğin, umursamazlığın kaçıncı seviyesi. allah belanızı versin sizin de size muhtaç edenin de.
  • kredi kartımı 5 gün sonra elime ulaştıran ve kredi kartımın onaylanması akabinde ana kart başvurusunun ertesi günü başvurduğum ek kartı (aynı gün onaylandı) 15 gündür tarafıma teslim edememiş kuryemsi bişeydir.
  • en bilindik adrese " adres yetersizliğinden kartınızı teslim edemedik" diye mesaj atan berbat ötesi firma. ayrıca o kadar not düştüğüm halde telefonla da aramamışlar.

ama suç onlarda değil, suç bu firmayla çalışan büyük şirketlerde. ey büyük şirketler çalışmayın kardeşim bu firmayla, başka kurye firması mı yok. sonra kuryenetin sözde müşteri hizmetleri doğru düzgün hizmet vermediğinden dolayı sizinle kötü oluyoruz, sizin müşteri hizmetlerinize yükleniyoruz.
  • hayatınızda görüp görebileceğiniz en kötü kargo firması olabilir. sadece türkiye'den bahsetmiyorum tüm dünya üzerinde. bankaların bu kadar şikayete ve kötü hizmete rağmen hala neden ve nasıl bu firmada ısrarcı oldukları ise muamma.

bir kredi kartı teslimi yapacaklar, evde bulamadıkları (2 tl'ye aldığım ürünler için diğer kargo firmaları cep telefonundan arayıp ulaşamadık diyor en kötü kısa mesaj atıyor) olan ben, onları arayıp ne oluyor ne bitiyor dedikten yedi (7) gün sonra tekrar ararsanız yardımcı olabiliriz diyen kargo firması olur mu yahu?