şükela:  tümü | bugün
  • zeytinli rock festivalinin bir değişiği olacak festivaldir.

evime 100 metre ötede olması ayrı güzel ayrıca.
  • kamp artı kombine fiyatı 67 lira iken, elimdeki iki adet kamp kombine bileti 25'er liradan vereceğim festivaldir. ilgilenenler yeşillendirebilir ya da mail atabilir

edit:satildi
  • davutlar sevgi plajında gerçekleşecek festivaldir.

eğer devamı gelirse zeytinliyi tokatlar diye düşünüyorum.. gidip göreceğiz.

not: zirve olursa destekleriz.

edit: (bkz: #61329215) şu entry deki biletin aynısı bende 30 liradır.* *iletişim: xxxxxxx@gmail.com

edit2: satıldı lan yuhh :/
  • 25 liradan bilet sattığını sattığını söyleyip, mesaj atalı iki gün olmasına rağmen geri dönüş yapmayan yazarların katılamamasına sevindiğim festival. hoş belki katılıyordur da barındırmazlar bunu orada.
  • umarım bu işin devamı gelir. ben de ordayim pampalar
  • can gox icin gidilebilir. yesillendirin.
  • normalde mangalcıların piknik alanı olan deniz kenarında geniş bir alanda yapılacak olan festivaldir. nereye nasıl sığılacak hayal edemedim tam. ama orda olacağım gözümle göreceğim.
  • söke'de oturan ve festivale katılacak biri olarak orada olacağım etkinlik. yardıma veya bir şeye ihtiyacı olanlar yeşillendirebilir.
  • sarhoş olduktan sonra tekneyle gezmek isteyen olursa yeşillendirsin, zira benim teknenin olduğu limandadır festival.(capacity max: 5-6 kişi)
  • duyduğuma inanılmaz sevindiğim etkinlik. uzun yıllardır konsere gitmiyordum. duman, gripin, seksendört, mfö ve diğerleri bana çok iyi gelecek.