şükela:  tümü | bugün
  • biletleri ön satışa çıkmış olan festival.

geçen sene 15 temmuz olaylarından dolayı pek tat alamamıştık. bu yıl da bi boklar olursa kuşadasını naletli şehir ilan edicem. tekrar sevgi plajında yapılırsa süper olur kamp alanın ormanlık alanda, gölgede olması gerçekten efsane..

edit: milyon yapım çarşamba günü line up ını açıklıcağını duyurdu az önce
  • geçene sene zenytinli rock festivali biletini alanlara bu 1tl idi. bu sene de aynı şekilde olursa zeytinli'ye gidenler yeşillendirsin.
  • biletini 1 liradan almış olup vermek isteyen suserlar yeşillendirebilir.
  • line-up'ı açıklanmıştır. geçen yıl katılan bazı isimler bu yıl da yer aldıkları için çeşitlilik biraz az olmuş.

bu yılın dikkat çeken farklılıkları; mor ve ötesi, marsis, yüzyüzeyken konuşuruz, selda bağcan (bu acayip iyi olmuş)

yalnız fiyatların geçen yıla göre acayip şekilde uçması yakışmamış. yuh arkadaş, yüzde 120 zam mı olur, ne oldu da bu kadar değeriniz arttı?
    geçen yıl kombine bileti 50 liraya almıştım. bu yıl 120 olmuş. kombine+kamp da 140. öeh yani.

geçen yıl, darbe girişimine denk gelmişti ve ağzımızın tadı kaçmıştı. devam etmiş olsa da, iptal edilen uçuşlar ve apar topar yapılan değişiklikler nedeniyle festivalin devamı pek tatsız tuzsuz olmuştu.

bu yıl umarız ülkenin gündeminden etkilenmeden, gündelik hayatta zaten stres topuna dönen insanlar biraz olsun müziğin iyileştirici gücü ile güzel bir festival yaşar.
  • 1 liraya alınan bileti 100 liraya satmaya çalışan paylaşımcı(!) dostlarımızı bize gösteren festival.

piyasayı araştırırsanız 40 liraya da bilet bulmak mümkündür.
  • bu sene katılmayı canı gönülden istediğim bu yüzden fazladan " uyguna" biletini satmayı düşünen suser varlığı konusunda merak ettiğim etkinliktir ayrıca zirvesi yapılırsa daha bir güzel olur sanki ( bu kadroyu başka bir yerde göremezsiniz demedi demeyin)

sırasıyla ;
    çarşamba
    -------------------
    mfö
    moğollar
    umut kuzey
    iskender paydaş
    son feci bisiklet
    supernova

perşembe
    ----------------
    mor ve ötesi
    feridun düzağaç
    seksendört
    flört
    özge fışkın
    marsis
    neyse

cuma
    ---------
    teoman
    manga
    pinhani
    cem adrian
    hüsnü arkan
    aylin aslım
    yüzyüzeyken konuşuruz

cumartesi
    ------------------
    şebnem ferah
    hayko cepkin
    pilli bebek
    kurban
    adamlar
    yok öyle kararlı şeyler
    the madcap

pazar
    ----------
    selda bağcan & boom pam
    mabel matiz
    ceylan ertem
    yeni türkü
    kurtalan ekspres
    luxus
    nadas
  • evimin 100metre ilersindeki festival. geçen yıl benim için harika olmuştu bu yüzden ama bilet fiyatlarını görünce küçük çaplı bi şok geçirdim. kombine kamp (çadırımı kuruyorum ama evimde yatıyorum öyle bi hoşluk) biletlerinize talibim. yeşillendirebilirsiniz
    not: iki kombine kamp bileti 70erden facebook grubundan buldum. yeşillendirmiyodunuz da zaten. sevdiceğimle katılacağım etkinlik.
  • ulan darbe yüzünden mfö'yü dinleyemediydim. gidelim eğlenelim bu sene de.*
  • zeytinli biletini yılbaşı kampanyasıyla aldık ama bu bir liralık bileti ya salaklığımdan ya da görmediğimden bir ben alamadım galiba.

bir liralık biletleri makul bir ücret karşılığı ya da hayrına devretmek isteyen kardeşlerimden yeşillendirmelerini bekliyorum.
  • 1 liraya bilet dağıtılmış da haberimiz olmamış vay aq.

zaten en son 1 tl bilet fiyatı olan göztepe maçında da bileti karaborsadan 3 liraya almıştım