69 entry daha
  • festivale girişin ve kamp alani organizasyonunun rezalet olduğu festival. neyse ki sanatçılar gayet iyi performans gösteriyor da oradan kapatıyor bu açığı. özellikle melek mosso'nun sahne performansına bayıldım.

ayrıca az önce duman konserinde sahilde otururken "ekşi" yazılı tabelayla önümden geçen yazar dostlar, görüşelim.
  • rezalet puanım 10/10.
  • pisuvar'lara ne oldu abi. iddaa da falan mı kaybettiniz pisuvar'ları. tam bir rezalet. erkek tuvaletinin oralarda maalesef insanlar içeri bile girmeden tuvalet kapılarına işiyor. milyon yapıma soruyorum pisuvar'lara ne oldu?
  • yıllardır türkiyenin çeşitli köşelerinde festivallere giderim. kgf'ye 3 yıldır (başladığı seneden beri) geldim. bu kadar rezalet bir organizasyon görmedim. ilk günü yaşananları anlatıp uzatmayacağım zaten gerektiği kadar bahsedilmiş. ilk gün olanlardan sonra yine de umutluyduk fakat rezalet rezalet üzerine geldi. tuvaletlerin halini zaten daha önce festivale katılan birisi tahmin edecektir. bu konudan yakınmayacağım ama bu sene çevre işletmeler de kapatılmış ya da girişin yeri değiştiği için çok uzakta kalmış. ben şahsen bu tür ortamlarda alaturka tuvaleti tercih eden biri olarak alaturka tuvalet bulabilmek için festival giriş kapısından yarım km yürüyorum.
    festivale katılım geçen seneye göre nerdeyse iki katı olmasına rağmen festival alanı geçen seneye göre 1/10 u kadar büyütülmüş.
    duş mevzusuna gelince kamp alanlarına duş kabinleri getirildi. bugün ikinci günün gecesi yazıyorum o duşa kabinlere su boruları bile bağlanmadı. bağlanacağını da sanmıyorum. insanlar nerde yıkanıyor derseniz aydın belediyesinin plajlara koyduğu denizden çıkan insanların tuzlarını atmak için kullandığı basit fıskiyeler. bu bahsettiğim fıskiyelerde 100 kişilik sıralar görmek mümkün. bazı insanlar yıkanmak için kamp alanının içindeki çeşmeleri kullandı. bugün akşam üzeri çeşmelerin başlıklarını söktüler. sanırım kasıtlı olarak bu festival alanında temizlenmemizi istemiyor organizasyon.
    yemeklere değinmeyeceğim kalitesiz fastfood zaten. ekranlar açılmadı. açıldığında da sanatçıları göstermek yerine basit gif, slayt benzeri videolar izletildi bize. bazı insanlar böyle bir festival organize etmenin çok zor olduğundan falan bahsediyor. ben bu festivalde ne emek görebiliyorum ne de ilgi. sonuç olarak rezalet.
    tanım: yarın kalkınca terk edeceğim ve bi daha uğramayacağım siktiriboktan festival.
  • kampçılar için bu sene zor bir ortam varmış.
    konser, festival işleri zor organizasyonlar ama pek çok kişi özellikle tuvalet konusundan şikayetçi.

ancak şu anda tek düşündüğüm şey pentagram.
    bu sefer de sesim kısıldı sayelerinde.
  • 2 sahne olayı çok zorluyor insanları!! mesela bu gece pentegram son şarkısını söylerken duman sahneye çıktı insanlar kumlarda koştur koştur birbirini ezerek öbür sahneye gittiler.

ses sistemlerinde sıkıntı var, ya milyon yapımın kendi ekipmanlarında ya da sanatçıların ekipmanından kaynaklı. koca koca lambalı amfiler ve kabinler dip gürültüsü yapıyor foşur foşur boğuk rahatsız edici bir ses çıkıyor. davulların bası çok fazla o kadar fazla ki bas gitar hiç duyulmuyor gibi anca bass drive pedalı olan basçılar daha çok hissettirebiliyor.

18 yaş altı çocuklar sürekli gelip abi bize bira sigara alsana diye yardım istiyorlar madem -18 bilekliği takacaksınız komple 18 yaşından büyükler için yapın festivali.

wc'lere ve duşlara zaten diyecek bir şey yok şampiyonlar ligi gibi.

fiyatlar çok pahalı bir bira 15 lira ne demek yahu alanın %80'i öğrenci.

erkek sayısı kız sayısına göre çok fazla bu da arz talep dengezsizliği yaratıyor bir kıza 50 kişi birden yazıyor.

son olarak gereğinden fazla kalabalık var çok eğlenceli geçmiyor benim için bu festival. büyük ihtimalle bu son festival deneyimim olur...
  • katıldığım ve çok da eğlendiğum festivaldir. ustuste 4 konser dinlemek güzel oluyormuş. umit besen'in yeni nesil tarafindan bu kadar taninip sevilmesine sasirdim. ceza cok iyiydi. pamela hâlâ taş maşallah, ses de güldür güldür. pentagram da full çekti. ve son olarak duman efsaneydi tabii ki.. mekan çok kalabalik ve sicakti ama deniz kenarinda bir festival baska nerede var ki ulkemizde.? cok mu sicakladin? al sana deniz. misss.. bundan âlâsı, şamda kayısı
  • 2.gün gayet eğlenceliydi. bazı gençlere gerçekten bayıldım. özellikle şu kısım çok güzeldi.
    7 bölgede
    81 ilde
    80 milyon gülsün diye
    muharrem ince
  • festivallerin yüz karası.
    ilk senesinde gitmiştim. kalabalık daha az olmasına rağmen o zaman da içeri girmeyi bekleyen insanlar uzun kuyruklar oluşturmuştu. tuvaletler ikinci gün gelmişti. herkes, dışarıda haldır haldır tuvalet arıyordu. demek ki ders çıkarmamışlar. bu rezil festivale bedava olsa gitmem. giden arkadaşlara kolaylıklar diliyorum.
  • kral pop televizyon kanalının sponsor olduğu, dün bir kısmını aynı televizyon kanalı üzerinden takip ettiğim, organizasyon ve katılımcıların leş olduğu festival. gözüm kalite aradı ancak bulamadı. *
38 entry daha
hesabın var mı? giriş yap