şükela:  tümü | bugün
  • 2017 ve 2018 yılında yaşanan rezillikleri gördükten sonra, kesinlikle uzak durulması gereken, pislik içerisinde düzenlenen rezillik.
  • biletleri satışa çıkmış olan festivaldir. kısa süreliğine 1+1 kampanyası yapmışlar. dolar gibi değerleniyor maşallah her sene. 3-4 sene önce 40 tl'ye kapıdan bilet alıp girdiğime inanamıyorum.
  • kamp veya yakın çevredeki konaklama hakkında bilgi beklenen etkinlik. saatlerdir uğraşıp aradığım bilgileri bulamadım
    sorularımı izninizle sıralıyorum
    -kamp alanı güvenli mi
    -çadırları biz mi getiricez (biz mi kurucaz) kaç kişi paylaşabilir
    -ne getirmek gerekir ne getirmemek gerekir
    -tuvalet ve duş ne kadar kötü
    -içerde yemek sorunu oluyor mu
    -başka yerlere gezmek için gidilinebilir mi
    -başka yerlere kalmak için gidilinebilir mi evetse nereye
    -kuşadası otogardan ne kadar uzak
    -tek başına gidilinebilir mi

buraya yeni sorular eklenebilir
    ps: bazı sorular hiç kamp yapmamış olmamdan ötürü olabilir
  • 2 sene üst üste zeytinliye gitme hatasından sonra bu sene gitmeyi planladığım festival. 1+1 den bilet aldım fikrim değişirse gişe fiyatından salarim buradan. sanırım bu festivalin de zeytinliden çok farkı yok ama görmek lazım tabii.
  • henüz sahne alacak sanatçıların açıklanmadığı etkinlik.
    kuşadası’nda çıkacakları sürpriz olarak göreceğiz galiba. bir sonraki grubun kim olduğuna dair iddiaya girmece oyunları oynayacağız falan. aksi takdirde ta ağustos’ta yapılacak milyonfest etkinlik takvimleri açıklandı yani bu da açıklanmalıydı.
    hele bi gelsin zamanı da entry’yi zenginleştirelim.

edit: liste açıklandı. bence gayet hoş. hayko olsa daha güzel olur muydu, tabi. ben fero, ezhel gibi tipler allahtan gelmiyor. genel çerçevesiyle bir rock festivali bu zaten. bu organizasyonda rap dinlemek isteyen tipler de ceza gibi bir adam gelirken ezhel soruyor. ilginç.
    yalnız mvö-şebo, teoman-bulutsuzluk özlemi, feridun düzağaç-moğollar, can gox-deniz tekin ve athena-manga olaylarına çok kırıldım. ceza’nın karşısına koy athenayı mesela. sagopa’nın karşısına koy şeboyu. neyse bakalım. geri sayım başlasın.
  • kadrosu açıklanmış festival: https://www.instagram.com/…1h/?igshid=1o8anab4ms3l3
    geçen yılki onca noksanlıktan sonra bir şans daha verilir mi, kadrosu için değecek gibi. birçok şikayet ve yakınmaya rağmen yine çift sahne yapmaları oldukça saçma geldi. pentagram -selda bağcan, şebnem ferah-mvö gibi kadrodaki en iyi sanatçılar arasında bir seçim yapmak zorunda bırakılmak can sıkıcı. ayrıca kombine+kamp biletinin fiyatı 240? olmuş, ayıptır günahtır.
  • tek başıma girip tek başıma çıkacağım festival içeride neler olur bilinmez :) kadro gayet iyi sago ve ceza varken ezheli sorgulayan ergenler umarım tepkilerini belirtmek için bilet almazlar
  • athena ile manga’yı peşpeşe sahilin iki ucundaki sahneye koymalarını şiddetle kınadığım festivaldir. iki grubun da dinleyici kitlesi aynı iken neden böyle bir şey yapılır anlaşılır gibi değil.
  • 2018 versiyonu çok leş, çok kalabalık, çok eksik olduğundan keyifli olmasına rağmen bir daha gitmem dememe rağmen, sol framede görünce içimin bir hoş olduğu festival.
  • büyük bir hevesle kışın indirimli bilet altım 2 tane 180 liraya. halen öyleymiş sanırım şansımıza ahahahha. kamp alanı güzel, denizin yanı mis. klasik festival problemleri var. ayrıca milyon yapımın işlerinden de hoşlanmıyorum fakat uzun süredir festivale gitmediğim için gidecektim. lakiiin o tarihte çıralı'da tatilde olacağım malesef gidemiyoruz festivale. ilgilenen olursa uygun fiyata veririm 2'li bileti suser kardeşlerime.

edit: yuh 2 tane kamp kombine bilet 264 lira olmuş.

edit2: bilet satıldı dostlar