• 19 yas ustu olup, bi yas avans verdim, su sacmaliktan, rezillikten zevk alan insan gercekten kendini, hayat tercihlerini, duygusal yasini sorgulamali.
    bedavaydi, geldim, gelmez olaydim.
    ayrica ısmail abinizi sikeyim, yeter.
  • adının “kuşadasi çoluk/çocuk fest” olarak değiştirilmesi gereken festival
  • 2017 ve 2018 yılında yaşanan rezillikleri gördükten sonra, kesinlikle uzak durulması gereken, pislik içerisinde düzenlenen rezillik.
  • her yıl daha bir rezilleşen umut kuzey organizasyonu. her yıl katılan sayası buna rağmen deli gibi artıyor.
    sinirlenip 90 tl’ye aldığımız kamp + kombine biletleri sattım.
    arkadaş aradı ısrarla gidelim düye.
    şimdi 240-300 tl çeliyorlar.
  • festival alanından yaklaşık 200 m ötede yazlığımız olması sebebiyle 2016 yılından beri her yıl gidiyorum. çok net olarak söyleyebilirim ki bu sene en en en kötü senesiydi. 18 yaşın üzerindeki insan sayısı çok çok azdı. 14-15 yaşındaki bebelerin alkol alıp sevişmeleri tck kapsamında suçtur, bunu özgürlük, gençlik heyecanı vs ile açıklayamayız. alkol ve sigara tüketmeleri yasak olduğu gibi, cinsel ilişki yaşamaları da istismar kapsamındadır. atatürk'ün "bütün ümidim gençliktedir" sözü aklıma geldikçe hüzünlendim festival boyunca. çocukların da suçu yok aslında, onları buraya gönderen anne babaların hatası. 200 tl'si olan herkesi kapıdan içeri almamalılar.

önümüzdeki sene +18 olarak yapılmadıkça ve bilet fiyatları da bir tık yükselmedikçe asla katılmayacağım festivaldir. bakın size tuvaletlerin pisliğinden, peçete ve sabun olmamasından vs bahsetmiyorum bile. sadece etik problemlerden bahsettim.
  • mikail’in gazabını yağdırdığı festivaldir. yazık olmuştur.
    ekleme: yağmurdur.
  • şiir gibi kadroya sahip olması talebi daha da arttıracak. zeytinli ile birlikte ülkenin en büyük müzik festivali diyebiliriz. geçen sene yaşanan sorunları hatırladıkça, bu sene kesin ikiye katlanacak bu sorunlar diye düşünmeden edemiyorum.
  • daha organize bir havası var. hava çok güzel, çadırlar atıldı. ortam sakin. ilk günden yine çöp olayı zirvede. maalesef gençlerimiz eğitilmez bu konuda. milyon kart diye bir olaya girişilmiş. güzel uygulama. gelişmeleri heyecanla bekliyoruz.
  • evime 100 metre ötede yapıldığından kaçırmayacağım organizasyon.

teoman, mvö, pentagram ayağımın dibine gelecek ve gitmeyeceğim ha? ağır mallık olur dkvmdmxn.
  • biletleri satışa çıkmış olan festivaldir. kısa süreliğine 1+1 kampanyası yapmışlar. dolar gibi değerleniyor maşallah her sene. 3-4 sene önce 40 tl'ye kapıdan bilet alıp girdiğime inanamıyorum.
hesabın var mı? giriş yap