şükela:  tümü | bugün
47 entry daha
  • 19 yas ustu olup, bi yas avans verdim, su sacmaliktan, rezillikten zevk alan insan gercekten kendini, hayat tercihlerini, duygusal yasini sorgulamali.
    bedavaydi, geldim, gelmez olaydim.
    ayrica ısmail abinizi sikeyim, yeter.
  • yok mu bir organizasyon 25 yaş ya da 30 yaş sınırı koyup festival yapan? bu nedir ya!
  • üst edit :altta gençliğini yasayamamiş bir dayı* laf sokmuş, itici oluyormuşuz. sahnelerin dağılımı olarak saçma sapan bir düzen var. manga ve athena arka arkaya çıkıyor ve iki farklı sahnede gerçekleşiyor bu. konseri düzgün bir yerden takip etmek için başka bir konserden feragat etmek gerekiyor. su akmayan ışıksız yeterli altyapısı olmayan tuvaletlerin kirli olması da bizim problemimiz aynen hiç öğrenemedik temiz olmayı. normalde çünkü gotumu taşa silen insanım. milyon kart diye bir bok çıkmış ya 2 saat kuyrukta durup o kartı alacaksın ya da içerde bir şey alamayacaksin. he bu arada sevisin evet festivalin tek işe yarayan noktası bu zaten çoğu tip için -18 kızların peşinde koşan morukları görüyoruz burada. şey demiş miydim sevişin evet.

bizim zamanımızda 16-17 yaşlarında bu kadar özgürlük yoktu. festivalin %70i 18 yaş altı veletler sanırım. eski tadı yok festivallerin, gidersem sadece zeytinliye giderim diye düşünüyorum artık. oradaki yaş ortalaması daha yüksek oluyor. ama rahatlık olarak ağaçli alan olması nedeniyle kuşadası, zeytinli'nin bir iki tık üstü diyebilirim.

t: müzik olarak beklentilerimi karsilayamamis festival.
  • takıntılı arkadaşların bir türlü aradığı hazzı bulamadığı festival. ortam genel anlamda şöyle;
    dokuz temmuz gecesi kampımı kurdum. kamp alanı sıkışık ama binlerce insan var. tuvaletler pis evet ama bu yapımcıdan ziyade bizim suçumuz. milletçe temiz olmayı beceremiyoruz. buraya bok atan summerfest fotoğraflarına ağzını ayırarak bakıyordur aslında da maksat muhalefet olsun. festival bu arkadaşlar, sakin olun. binlerce insan var. 18 yaş altı da var evet. 30’uma merdiven dayadım ama biz eskiler geyiği yapmıyorum. onlardan hiç rahatsız olmuyorum. itici oldunuz artık. bu çocuklar çok da güzel eğleniyor. onları gördükçe mutlu oluyorum ben. cıvıl cıvıllar, özgürler, özgüvenliler. bir sürü güzel anı biriktiriyorlar.
    hırsızlık gibi bir muhabbet olmuyor. saat altıda konsere gidip gece ikide döndük. çadırımın önündeki sigaranın yeri bile oynamamıştı.
    konser alanında çok güzel arkadaşlıklar kurabilirsiniz. konserler muazzam. duman konserinden sonra sürünerek döndük çadıra resmen. yemekler her zevke hitap ediyor. bira dışarıdan 1,5 tl farkla satılıyor.
    erkek arkadaşınızla gelince asılıyorlar muhabbeti boş. tek gelen kadınlar dahi çok rahat eğleniyor. her yer güvenlik. bikiniyle geziyorum, en kapalı mini şort giyiyorum ama rahatsız edici hiçbir şey yaşamadım.
    bira stantları çok hoş, ağaçlık böyle püfür püfür.
    biz çok eğleniyoruz, kasıntı değiliz. şartlara uyum sağlıyoruz. mükemmelliğin mümkün olmadığını biliyoruz. rahat kafanız yoksa gidin otele. köpük banyonuzu, aqua’nızı, yerli içkilerinizi devirin. doğasına adapte olamadığınız etkinliklere heves etmeyin. sevin, sevişin, için, coşun, müzikle kalın. kıps.
  • cumartesi günü olan konserlerin saatlerine bir türlü ulaşamadığım festival. etkinlik sayfasında saat 14:00'te başlayıp 23:30 da biteceği yazıyor ancak grupların sahne saatleri net bir şekilde belirtilmemiş galiba.

yeşillendirirseniz sevinirim sevgili suserler.

edit: ınstagram sayfalarında çizelge mevcutmuş.
  • milyonbank denen bir kart ıvır zıvırı başta tadımı kaçırdı ama perşembe günü aşırı eğlendiğim organizasyon. yarın da mor ve ötesi konserini bekliyorum.
18 entry daha