• 1867 yılında pavel michailovitch kousmichoff tarafından rusya'da kurulan, günümüzde parisien olarak varlığını sürdüren lüks çay markası.

web sitesi ve detaylı bilgi için; kusmi tea
  • en tatlı çayları bünyesinde barındıran çay markasıdır.çaylarının efsane olmasının yanında kutularıda oldukça sevimlidir evde kusmi tea alanı yapasınız gelir...ayrıca evvelden duty-freede yoktu artık bulmak mümkün ... yolunuzun düşmesi durumunda alın derim pişman olmazsınız...
  • yaseminli yeşil çayına aşık olduğum marka. kutuları da ayrı bir güzeldir.
  • champs-elysées'deki mağazasında rengarenk kutuların içinde tadım yapabilirsiniz. oldukça pahalı ama bir o kadar doğal ve lezzetli çay markası. boost olanı zihninizi canlandırmak için ideal.
  • boost olanı hakikaten zihni canlandırıyor.
  • bugün internette görüp kutuları hatrına almayı istediğim çay. yurt dışına çıkınca değişik çay ve kahve türleri getirmiştim akşamları içiyoruz. güzel lezzetler. yeni çay ve yeni çikolata denemeyi seviyorum. hı hı evet.
  • fiyatları biraz uçuk evet ama bir kez de olsa insan evladının paraya kıyıp zevkini çıkarması gereken çay markası. özellikle free shoplarda bulursanız kaçırmayın derim. daha önce içtiklerim neydi diyebilirsiniz.
  • oslo'da ki mağazasını gördüm bu markanın inanılmaz pahalıydı.
    neredeyse her sokağında aktar olan bir ülkede yaşayıp bitki çaylarına sırf paketi için bu kadar para bayılmayı hiç anlayamayacağım.
  • türkiye'den satın alınabilecek her türkü bitki çayını denediğimi düşünüyorum. ya bitkilerimizde ya kurutmamızda bir sorun var kusmi tea ile karşılaştırınca cidden çok kötü çaylar içiyoruz.
  • biraz pahalı da olsa çay meraklısıysanız ve değişik aromalar bulmayı seviyorsanız kusmi mağazası gerçekten cennet. ilk sefer yeşil çay serisini denemiştim beşli halde satılan ve bazıları efsane olmakla beraber hepsi de çok iyiydi. bu kez de russian blend beşlisini denemekteyim ve ona da hasta oldum. her çeşidi tereddütsüz denenecek kadar kaliteli ve başarılı anladığım kadarıyla. gerçekten de ben daha önce ne içiyordum diye sorgulatıyor. mağazada çayları deneme şansınız da var. bu arada free shop fiyatları champs-elysees'in ortasındaki afilli mağazadan bile birazcık pahalı.
hesabın var mı? giriş yap