• türkiye'den satın alınabilecek her türkü bitki çayını denediğimi düşünüyorum. ya bitkilerimizde ya kurutmamızda bir sorun var kusmi tea ile karşılaştırınca cidden çok kötü çaylar içiyoruz.
  • biraz pahalı da olsa çay meraklısıysanız ve değişik aromalar bulmayı seviyorsanız kusmi mağazası gerçekten cennet. ilk sefer yeşil çay serisini denemiştim beşli halde satılan ve bazıları efsane olmakla beraber hepsi de çok iyiydi. bu kez de russian blend beşlisini denemekteyim ve ona da hasta oldum. her çeşidi tereddütsüz denenecek kadar kaliteli ve başarılı anladığım kadarıyla. gerçekten de ben daha önce ne içiyordum diye sorgulatıyor. mağazada çayları deneme şansınız da var. bu arada free shop fiyatları champs-elysees'in ortasındaki afilli mağazadan bile birazcık pahalı.
  • belli ki insanlar memnun bu çaydan ama keşke kusmayı andıran bi isim vermeselermiş.
  • champs-elysées'deki mağazasında rengarenk kutuların içinde tadım yapabilirsiniz. oldukça pahalı ama bir o kadar doğal ve lezzetli çay markası. boost olanı zihninizi canlandırmak için ideal.
  • boost olanı hakikaten zihni canlandırıyor.
  • 1867 yılında pavel michailovitch kousmichoff tarafından rusya'da kurulan, günümüzde parisien olarak varlığını sürdüren lüks çay markası.

web sitesi ve detaylı bilgi için; kusmi tea
  • en tatlı çayları bünyesinde barındıran çay markasıdır.çaylarının efsane olmasının yanında kutularıda oldukça sevimlidir evde kusmi tea alanı yapasınız gelir...ayrıca evvelden duty-freede yoktu artık bulmak mümkün ... yolunuzun düşmesi durumunda alın derim pişman olmazsınız...
  • kaliteli çaydır kendileri, poşet çayı bile fark yaratır içinde dal biçiminde çaylar vardır, su ile temas edince şişer, lipton,twinnings poşetlerine benzemez.
  • 150 yıllık markanın kökeni rusya’nın st.petersburg şehrine dayanıyor.
    çay hiçbir zaman yalnızca bir içecek olmamış, zamanın akışı boyunca huzur, keyif, rahatlama ve paylaşımın da bir sembolü olarak var olmuştur.
    markanın kendisine özgü çayları ve tariflerinin etkisiyle kadim bir çay kültürü oluşturmuştur.
    eşsiz çayları dünyayla buluşturan en önemli çay markalarından biridir.
    ünlü çiçek buketi çayı; markanın kurucusunun kızının doğum günü için özel olarak hazırlattığı çaylardan biridir.

metal çay kutusu koleksiyonu yapanlar için de eşsiz güzellikte kutu bulmak mümkün.

görsel
    görsel
  • en sevdigim cay markasidir net, valla pahali mahali, daha az para verip tatsiz seyler icmektense, buna parayi verir en azindan ictigim seyden mutlu olurum.

daha yeni 3 kutu aldim, ismi aquasummerolaniyla bir seftali asigi olarak ask yasiyorum resmen. kutulari da sonrasinda mucevher, toka, ivir zivir kutusu yapmaya son derece musait.

iyi ki var, kahve icilemeyen zamanlarda kelimenin tam anlamiyla ilac gibi geldi.
hesabın var mı? giriş yap