• burak aksak 'ın kurduğu yeni bir yayınevi. ilk yayını kuzeni selçuk aydemir 'in liseden arkadaşlar isimli kitabıyla olacakmış.

bu yolda başarılar dilerim. zevkli bir iş ortaya çıkacaktır diye umuyorum.

yakında sitesi
  • mesela fiyatları sallasa salladığı anlaşılmayacak kitabevi.
  • burak aksak'ın instagram paylaşımından gördüğüm kadarıyla logosunda bir adet "at" bulunduran yayınevi. ayrıca isminde de at vurgusu var. bu adamın atlarla çok özel bir bağı var gerçekten. hayatta hiçbir şeyle bu kadar özel bir bağ kuramadım ben. neyse seviyoruz, takipteyiz.
  • liseden arkadaşların nihayet çıktığına, selçuk aydemir, burak aksak ve emrah kaman gibi kaliteli insanların olduğu bir yayınevinin kurulmasına, içinde de at geçmesine oldukça sevindim.
  • kindle aldığımdan beri fiziksel kitap almamıştım. dört gözle beklemekteyim efenim.

birkaç tane alıp hem destek olasım hem hediye edesim var.
  • çok güzel bir politika ile başlayan, burak aksak'ın kurduğu yayınevidir.

adama o kadar kitap yaz, kitap yaz dediler, adam dayanamadı "başlarım kitabınıza lan, ben yayınevi açıcam" dedi ve açtı.

ülkeye güzel bir yayınevi daha katıldığı için fazlası ile mutluyum ancak keşke daha güzel logo yapılsaydı. ismi güzel olmuş ve o isme çok daha iyi logolar yapılabilinirdi diyorum.
  • kışın kış sebzesi, yazın yaz sebzesi yediğimiz yıllarda, yaza doğru annem domates alırdı. böyle yeşilimsi, tam olgunlaşmamış, değişik ama güzel kokardı domates. rahmetli peder her sene "turfanda bunlar, yakında olgunlaşır" derdi belediye ekmeğini koparırken.

aynı yaşta olmamıza rağmen abi gibi gelen selçuk aydemir'in kitabına bakınırkern küsurat yayınlarını google bile yabancıladı, bulmadı, sözlükten gittim, baktım da aynı eski domatlar gibi turfanda kokuyor.
  • burak aksak varsa kötü bir iş çıkma olasılığı çok düşük, kuvvetle destekleyeceğim yayınevidir kendileri.

yeni bir nefes, yeni bir soluk getireceklerine inanıyorum ayrıca (bkz: tuhaf dergi) göz gezdirmenizde fayda var.
  • logosundaki at kafasıyla kahkaha attırmış yayınevidir.

ilahi burak aksak.
  • ekşi sözlük yerli edebiyat kulübünün düzenlediği, insan çürümeye başladığında zirvesi için büyük destekleri oldu sağ olsunlar.
    işlerini, yayıncılığı ciddiye aldıkları için çok minnettarım. umarım kaliteli ve bol okura ulaşırlar.

ayrıca (bkz: burak aksak)
hesabın var mı? giriş yap