• az önce ilk bölüm fragmanını gördüğüm fox tv dizisi. ben 5. bölümde final yapıcam diye bağırıyor dizi.

fragman başlarda güzel gibi görünse de sonlara doğru iyice saçmaladı. yangının ortasında öpmek nedir aq? tamam türk dizilerinde genel olarak fazlasıyla gerçek dışı sahne oluyor da bu kadar da değil.

ha sonra güzel tanıtım yayınlarlarsa bilemem. ama şimdilik durum böyle.

2. bölüm yayınlandıktan sonra gelen edit: dizi çok güzel. evet ilk tanıtımının sonu falan saçma yazdım hala da arkasındayım ama dizinin farklı bir havası var. baya güzel. çok yoğun olduğumdan baştan sona izleyemiyorum diziyi ama izlediğim yerleri çok beğendim.

ayrıca dizinin jenerik müziğini de çok beğendim. inşallah saçmalamazlar ilerleyen bölümlerde.

bol reytingler.
  • korku, gerilim türünde güzel bir dizi olacakmış gibi duruyor.. fragmanı ilgimi çekti açıkcası.. umarım gerilim türünde başlar ve öyle devam eder, eğer yapış yapış aşk hikayesine dönüşürse izlemem.
  • fragmanı hoşuma giden dizi. tozluyaka'dan sonra buna sarıcam demek ki. diğer yandan tozluyaka bitecek gibi hissettim. aynı anda iki tane katil dizisi yayınlamazlar herhalde.

yalnız şaka maka fox dizi konusunda tüm kanalları şamarlıyor sanki.
  • hafiften strangers from hell havası aldığım dizi. esinlenilmiş bile olabilir.
  • az önce tanıtımına rast geldiğim dizi. archive 81 havası aldım, değildir umarım
  • ilk 15-20 snsine denk geldiğim ve (bkz: #141136321) gibi benim de (bkz: strangers from hell) havası aldığım dizi.... yalnız o dizi bize uyarlamaya kalkışıldığında sanki ana dokuyu kaybeder gibi geliyor ya bilemedim...
  • kirasını gününde yatırıp ev sahibinin zam talebini pazarlıksız onaylayandır.

bi de dizi. burda beğenilirse 10. bölümde final yapar. izlediğim yabancı diziler hep uzun soluklu oldu, aşkı memnu dışında izlemeye çalıştığım yerli dizilerin çoğu bir sezon içinde final yaptı.
  • kadro müthiş iyi ama bu senaryo ile tutmaz bu dizi. ha 3. - 4. bölümün oralarda biryerde komediye dönerler o zaman rahat bi 30-35 bölüm gideri var. ondan sonra da senaryo kısırdöngüye girer ani bir final bölümü ile önümüzdeki maçlara bakıcaz artık denilir ..
  • müzikal esintili bir fragman yapmışlar, bayıldım. böyle işler görmüyoruz pek türkiye'de. gizem dolu bir suç dizisi olursa izlerim de hem.
  • dilan deniz çiçek yine yakışıklı bir erkek bulup dizi çekmiş. ve tabiki diğer dizileri gibi erken final olacaktır. o arada ekip ev kredisinin taksitlerini çıkarır.
hesabın var mı? giriş yap