• kisa sacli kizlar gibi bunlarin da hastasiyizdir sulalecek.
  • bakımlı küt saçlara bir de zarif bir boyun eşlik ediyorsa asla hayır denemeyecek kızlardır bunlar. lakin gotik olucam diye veya bunalıma girip te değişiklik olsun diye bu saçı tercih edenleri bu sınıfa koymamak lazımdır.
  • yillarca hatunlarimda aradigim en büyük özellik olmustu.. saclari küt olmayanlara da secini kesitrsene die günlerce baski kurardim..
  • bitlenmekten korkan veya uzun saça bakamayan uyuşuk kızların saçlarını kısa kestirmleriyle bu tür oluşur. bir kıza uzun ve bakımlı bir saçın verdiği havayı hiçbir şey veremez.
  • boy: 1.50
    kilo: 150
    saç rengi: sarı (boya)
    ense genişliği: na bu kadar

lisedeki kabusum...
    adını bile hatırlamak istemiyorum.
    adımı telaffuz ederken ki dudak büzüşü geliyor gözlerimin önüne. allahım bu nasıl bi kabus! saçlarının kütlüğünden cesaret alarak kur yapmaya çalışması beni hala hasta ediyor.
    ne zaman, nerde bir küt saçlı görsem o kalın ensenin üzerinde duran sarı saç birikintisi düşer aklıma.
    sevemedim bi küt saçlı kız bu insan yüzünden.
    katledildi tüm fantezilerim.
  • (bkz: cici kız)
  • kulak hizasında kesilmiş hali ve ensede teselli ikramiyesi misali bir adet uzun kuyruk ile ilkokuldan beri sevilmeyen kız tipidir. iticidir.
  • zamanında saçlarını iddia uğruna uzatmış, sonra çevre baskısıyla 1-2 sene uzun saçlı kalmış olsalar da eninde sonunda özlerine dönerler.

yemişim iddiasını, bir daha gaza gelen ördek namerttir.
  • almanya'da bolca örneklerini bulabileceğiniz kızlardır. ilginçtir bu ülkede daha popülerdir küt ve kısa saç diğer ülkelere nazaran.

bayılınır.
hesabın var mı? giriş yap