• kisa sacli kizlar gibi bunlarin da hastasiyizdir sulalecek.
  • bakımlı küt saçlara bir de zarif bir boyun eşlik ediyorsa asla hayır denemeyecek kızlardır bunlar. lakin gotik olucam diye veya bunalıma girip te değişiklik olsun diye bu saçı tercih edenleri bu sınıfa koymamak lazımdır.
  • uzun saçlı kadınlara kezban diyecek kadar küt zekalı olanları vardır. saç kesiminden karakter tahlili yapacak kadar şekilci olmak büyük varoşluk ibaresi.
  • candır. guzel burunlu kizlara efsane yakisan sac modeli. ozellikle saclar saglikliysa ve kirik vs bulunmuyorsa,canli ve parlak duruyorsa harika oluyor.
  • almanya'da bolca örneklerini bulabileceğiniz kızlardır. ilginçtir bu ülkede daha popülerdir küt ve kısa saç diğer ülkelere nazaran.

bayılınır.
  • bütün kızlar sözleşmiş gibi saçlarını uzatmış. normal bi bzunluk degil. ne kadar uzun sac, o kadar guzellik gibi bi algi olusmus sanki. sonucta sacimizla basimizla guzel olmak icin ugrasiyoruz . bütün kızlar birbirine benziyormuş gibi gelmeye başlamıştı. her yerde uzun saçlı kızları görmekten sıkıldım. geçen hafta istanbulda iken o kalabalıkta dahi kısa saçlı kız görmedim. sanki sürü psikolojisi... kızların saç uzatmalarında victoria secret mankenlerinin etkisi olmuş olabilir diye düşünmekteyim. ama saç uzatmakla olmuyor o iş malesef. onlar başka bişey.

bir yıldır düşünüp de kestirmeye cesaret edemediğim saçlarımı kestirmemde bu gözlemimin etkisi oldu. sonuç küt saçlı yeni ben. oldu oldu süper oldu...
  • küt saç seven erkeklere ve ense fetişlerine duyurulur... kuaförler şu ara eline geçirdiği her kızın saçlarını küt kesiyor. kurtulan çok nadir... e gözünüz aydın.

edit: kızıl olanına nadir rastlarsınız. malum kızıl modası geçti. artık başka bahara...
  • dudakları ve boynu da güzelse biraz şarap ilave edilip sevişilmeli.

uzatmanın manası yok.
  • yillarca hatunlarimda aradigim en büyük özellik olmustu.. saclari küt olmayanlara da secini kesitrsene die günlerce baski kurardim..
  • hayret ettiğim başlık

erkek yok la

kıps kıps
hesabın var mı? giriş yap