şükela:  tümü | bugün
156 entry daha
  • aralarında olmaktan mutluluk duyduğum grup. geçen ay depresyondan yapabilitem varken (bkz: #113030176) renk ile kendimi kandırmayı seçip saçlarımı mısır püskülü kıvamına getirmiştim. tarama işlemi dakikalarımı almaya başlayınca 3 gün önce tuttum kuaförün yolunu. ama depresyon falan yok tamamen istekli gittim ve büyük bir hafiflemeyle (bir yastık dolduracak saç bıraktım) çıktım kuaförden. son zamanlarda yaptığım en doğru hareket buydu. huzurlarınızda kendimi bir kez daha takdir ediyorum, afferin kızıma.
  • bir tanesiyle tanışmak istediğim, güzel bulduğum kızlardır.
  • bana müthiş çekici geliyorlar, sayıları gittikçe azalmakta.
  • çok güzel oluyor bence ya eğer 40 yaşında değilseniz hepiniz böyle yapın güzellik anında 3 puan artıyor yemin ediyorum
  • bataklığa batar gibi dahil olunabilen grup. şöyle ki zaten saçınız küt, kendinizde bir değişiklik istediğinizde, uzatmak zor ve çok uzak görünüyor. ki uzama evresini de epey çirkin buluyoruz. bu durumda neredeyse tek tatmin edici alternatif kazıtmak oluyor. bunu da genelde istemediğimiz için belli periyotlarla ucundan aldırarak kendimizi oyalıyoruz. oyalarken bir süre sonra farkına varıyorsun ki yedi seneyi küt saçlarla el ele devirmişsin. diyeceğim o ki çıkışı da bataklıktan çıkmak için çabalamaya benzer. geçmiş olsun.
  • gözlemlerim sonucunda saç stilime göre ruh halimin değiştiği sonucuna vardım.

saçlarım çok uzunken onları saç olarak değil benimle sürekli savaşan bir varlık olarak görüyordum. sımsıkı bir at kuyruğu yapmadığım sürece hiçbir numarası olmuyordu, sıradandı. at kuyruğu yaptığımda ise garip bir asabilik geliyordu üzerime.

daha sonra kısacık kestirdim, maskülen bir duruşu vardı. artık saçla, tokayla, tarakla uzun vakitler geçirmediğim için garip bir boş vermişlik getirdi bana. ve hayatımın bazı noktalarına.

şu an ise küt bir saça sahibim. kedi gibi oluyorum kendime baktıkça. tavırlarıma bile yansıdı bu. evet evet yumuşak içimli kahve oldum resmen şu an.
  • kıvırcıksanız da çekinmeden kestirin, gayet yakışıyor dediğim kişilerdir.
  • seksi mi geliyor, asil mi geliyor artık her neyse sebebini bilmiyorum ama küt saçlı kadın gördüğümde acayip tav oluyorum .