şükela:  tümü | bugün
  • kütahya e tipi cezaevi'nde bulunan yürekli abiler, öz kızına tecavüz eden bu yaratığı lütfen gerekli şekilde ağırlayın. (bol acılı olsun)

edit: bazı sığırlar "bol acılı olsun" yazımı 'tecavüz' olarak algılamış yahu senin aklın hep oraya çalışıyorsa zaten benim elimden bir şey gelmez.

edit2: ağırlayın ve bol acılı olsun yazmam suça azmetirmeye giriyormuş .. ne diyeyim bari bol acılı adana dürüm yedirsinler. sonuçta can boğazdan gelir.
  • hümanizm ve eğitim şart edebiyatından bıkmış biri olarak kesin olarak idamını savunduğum bir adet ruh hastası ensest sapığın neden olduğu facia.

böyle ensest tecavüzcüleri idam etmek gerekir. aksi halde bu ve buna benzer sapkınlıklar asla son bulmaz. toplumu da rehabilite etmek gerekir.

ilkokuldan üniversite son sınıfa kadar çocuklara tarih ezberlettireceğinize biraz bu konularda eğitin.
  • ben bu kızın hikayesinde bi şeye takıldım;
    kürtaj yapılmış ve bebek alınmış
    neden?

hani kürtaj insanlık suçuydu?
    hani kadın tecavüze bile uğramış olsa kürtaj cinayetti, yaşamak o bebeğin hakkıydı?

bi şey söylüyorsanız arkasında durun
    noldu, olmadı mı?
    bu kadar da değil mi?
    ama bu örnekte olmaz mı?

neden?
    hadi bana bunu açıklayın sayın yetkililer
  • "kütahya e tipi cezaevi'nde bulunan yürekli abiler, öz kızına tecavüz eden bu yaratığı lütfen gerekli şekilde ağırlayın. (bol acılı olsun)"

yine mükemmel bir hukuk anlayışınız var. olay tecavüz mü bilmiyoruz çünkü haberin hiçbir yerinde bu kelime geçmiyor. tecavüz değilse bizi ilgilendirmez. doğru bulduğum için söylemiyorum bunu, bana da hoş gelmiyor fakat bizi ilgilendirmez. yasaya göre suçsa gereken yapılır (hukukçu falan değilim sonuçta, bilmiyorum), ancak tartışığım şey bu hareketin suç olup olmaması değil, verilen tepkiler. tekrar ediyorum; ben doğru bulmuyorum ama karışamam.

eğer tecavüzse de bundan tiksindiğini belirten bir insan çıkıp, aynısının bu şeyi yapan insana uygulanmasını savunuyor. aptallıkta sınırları zorladığımız bir başka gün daha. neyse cezası verirsin, hapiste yatar işte daha neden salak salak fantezilerinizi paylaşıyorsunuz anlamıyorum ki? üç beş insan yazdığınız şeyleri beğenecek diye maymunluk yapmayın. üstelik normal bir ülkede bu yaptığın da suçtur, haberin olsun.

edit: of bak şimdi de başka mallar gelmiş. benim bu adamı anlamaya çalıştığım falan yok, sadece hukukun üstünlüğünden bahsediyorum. o zaman ben de bakkala sinirlenip adamı bıçaklayayım. annenle aynı otobüse binelim mesela, dirseği bana çarptı diye kafasına sıkayım. böyle bir toplum olmamızı mı istiyorsun? önce ne dediğimi anlamaya çalışın, sanki ben "of çok iyi olmuş, hukukta karşılığı ceza bile olsa serbest bırakılmalı" yazdım. ne zaman arkadaşlarımla konuşsam "çok aptal bir nesil geliyor" diyorum, her seferinde de beni haklı çıkartıyorsunuz teşekkür ederim.

edit 2: sığırın teki de benim "babayla kız aşık olmuş, bize karışmak düşmez" dediğimi sanmış. öyle dememiştim ama onu da derim. aşık oldularsa karışamayız tabii. ben burada bazı insanların hukuk anlayışını eleştiriyorum. daha ne kadar açık yazabilirim anlamadım ki?
  • referandumlarda %70 evet, seçimlerde %65+ akp çıkaran muhafazakar mütedeyyin bir ilimizde gerçekleşmiş hadise.
  • helak olma vaktimiz geldi de geçiyor. evet allah'ım şimdi söz sende. biz hazırız bekliyoruz.
  • iyi ki erken fark edip doğurmamış dediğim kız. allah yardımcısı olsun, nasıl travmalar yaşamıştır kuzum ya. söylenecek söz bulamıyorum resmen. bunu yapan şerefsizin yatacak yeri yok. nasıl böyle iğrenç bir topluma dönüştük biz? :(
    edit: böyle allah belasını veresice bir herifle hemşeri olmaktan utanıyorum.
  • adaletin yerini bulduğunu gördüğüm için beni hayretlere düşüren yerinde karardır.

nasıl oldu da kızımın da rızası vardı demedi bu mikrop?

demesi durumunda salıverileceğinden şüphelendiğim adalet sistemimiz tarafından e tipi cezaevine gönderildiğini düşündüren iğrençliktir