• sosyal medyayı ikiye bölmüş bi acayip kaza.

kaza anı

kadrajın biraz gerisinde kırmızı ışık olduğunu, hızla kalkan kırmızı aracın daha da hızlanarak yayaya çarptığını düşünüyorum.

sürücü hız limitlerinin üzerinde seyrettiği için bence kusurlu. kaza gerçekleştikten sonra kadraja daha yavaş 3 araç daha giriyor.

hesaplayan adamlar kaldırım taşlarından sürücünün hızını da hesaplayacaktır. size güvenim tam.
  • bir adet kör (miyopi) kızımızın olduğu kaza. kendimden biliyorum. böyle şapşallık yapmam tabi ama kaza neticede. kendisine geçmişler olsun diliyorum.

not editi: erkeğim amk abazaları.
  • başlığı açan arkadaşı tebrik ediyorum. bu kaza için "saçma sapan"dan daha uygun bir ifade gerçekten olamazdı. ablanın kafası doluydu herhalde. şoförün yerinde olsam yavaşlardım muhtemelen. bana bakmadığını gördüğümde de kornaya asılırdım. ama üzerime koşacağını ben de tahmin etmezdim sksşfksşf

edit: kelime atlanmış. eklendi.
  • sürücü ya sadist bilerek ezmeye çalışmış ya da kör. izlediğimiz kısımda yaya bir kere kafasını sola çevirip bakmadığı için arabanın nerden geldiğini anlayamadı heralde kaldırıma odaklandı. gençlerin hepsi böyle şimdi bir garip özgüvenleri trafikte de devam ediyor yola atladıktan sonra bir daha asla yolu kontrol etmiyorlar ve videodaki abla gibi podyumdaymış edasıyla sallana sallana yürüyorlar.
  • bir adet orul orul orospu çocuğu sürücü içeren kaza. klasik bir öküz zihniyeti, hızlanayım yaya dursun mantığı. yavaşlamıyorsun bari korna çal, baktın ki yine farketmedi, engelli biri olabilir diye düşünerek yavaşla. yayayı görüpte gaza yüklenenin gaz pedalı götüne girsin.
  • yaya hatalı. önce sola sonra sağa sonra tekrar sola bakıp karşıya geçmenizi bize 5 yaşındayken öğrettiler. sürücü son anda hizlanmasaydi kıza carpacakti.
  • öncelikle şunu düzeltmek gerekiyor. bu olayda araç kadına çarpmıyor. kadın araca çarpıyor. şoför yayanın kendisini bir şekilde farkettiğini düşünüyor. sallana sallana gelmesini de '' araç bir an önce geçsin ben de karşıya geçeyim ''diye yaptığını sanıyor. hani trafikte tali yoldan çıkarken ana yoldaki araç yol verince gaza kökleriz ya yol vereni bekletmemek için.bu da öyle bir şey. ancak bacımız tüm beklentilerin aksine arka kapıdan giriş yapmaya çalışıyor.. çok şükür ciddi bir sıkıntı olmadı
  • korler sagirlar birbirini agirlar atasozunun gercege donustugu kaza.
  • yaya eğer yola çıktığı hızıyla yürümeye devam etse araba geçtikten sonra geçecek nerdeyse. arabayı farkedince daha da hızlanıyor. herhalde intihar etmek istedi ama beceremedi. araç da yaya da hız sınırını aşmış gözüküyor. en kusurlu hangisi bilmem ama yaya mal o kesin.
  • kusur mevzusundan önce hem sürücünün hem yayanın ağır mal olduğu kazadır. muhtemel sürücü telefonla mesaj yazıyordu başka açıklaması yok o kadar düz yolda görmemesinin.
    bu tür dangalak veya dikkatsiz yayalar her zaman olacaktır, yol benim yolum yaya geçidi yok diye göz göre göre vuramassın.
hesabın var mı? giriş yap