şükela:  tümü | bugün soru sor
 • 1983 doğumlu yetenekli müzisyen-bilim adamı aday adayı..şu sıralar televizyon kanallarında gösterilen pillerin geri dönüşümü ile ilgili reklamın müziğini yapmıştır..ileride daha da güzel işler yapacak olduğuna gönülden inandığım insandır..
 • bu yazı amerikalarda geçirmiş, bizlere san francisco'dan canned fog getirmiş, nasa'daki recycle sistemleri üstüne anlattıkları ile dune'a hafiften el sallamış insan..mavi renkteki hard diskine kurban olduğum..

  edit: jakuzilerde bilim insanları ile takılmış..seviyeli bir banyo olmuş dediğine göre..
 • öğrenme ve bilme işini başkalarını değil egosunu ezmek üzere kullanmış ve hayatımıza sonradan yüklediğimiz ego denen eklentiyi yok etmeyi başarmış dünya iyisi.

  lisans hayatımın son yılında şans eseri aynı hocanın danışmanlığında çalıştık kendileri ile. çoğul konuşmam sadece saygı-sevgi sebebiyle değil, iki kişi olmalarından; kutay ve yusuf (işeri).. yusuf ve kutay..

  lab. ortamında daha yakından tanıma fırsatı bulduğum kutay-yusuf ikilisi (çift değil, ikili) ile geçirdiğim kısa lakin kaliteli zaman dilimlerinden müttüş (iştahlı 'müthiş') derecede mutlu oldum.

  iyi ki varlar..
 • çok iyi bir dream theater fanı. bir o kadar da iyi gitar çalan süper bilim insanı.

  doku ve organ yenilenmesi ile ilgili makalesi üzerine, esra öz ile yaptığı söyleşiyi linkten okuyabilirsiniz:

  https://www.cnnturk.com/…enileme-yontemi-kesfedildi
 • mütevazi ve kaliteli bir insan.
  aydın bir türk genci.
  dream theater’ın great debate parçasını armağan ediyorum kendisine *