şükela:  tümü | bugün
  • caz.fm de keşfettiğim, youtube'dan dinlerken aslında dünyanın dört bir yanından müzisyenlerin videolarını mixlediğinin farkına vardığım yaratıcı şahsiyet. dünyanın bilmem neresindeki bir öğrenci performansından evde kendi kendini çeken genç piyaniste ve hatta ortamlarda uzun hava attıran bir delikanlıya kadar her şeyi bir araya getirip anlamlı şeyler çıkaran bir müzisyen.
  • zamanın çok ötesinde sosyal medya sanatçısı.
  • "ınner galactic lovers" adli sarkisi sizi galaksiler arasi dolastiracak sarkici.
  • henüz yeni keşfettim bütün parçalarını dinleyemedim ama en başarılı parçası mix tel aviv gibi duruyor. hem klibiyle hem müzikal olarak oldukça başarılı.

istanbul mixi oldukça başarısız. derya türkan gibi bir ismin icrası mixin arasında öyle ezilmez babacım. bu hususta gönül koydum kendilerine. yaybahar'ı dahil etmeleri takdire şayan ama çok ama çok daha etkili kullanabilirlermiş. baba zula iyi olmuş ama fazla uzatmışlar çok arabesk olmuş. ayrıca kanun dururken santuru istanbul'la nasıl bağdaştırıp neden tercih ettiklerini anlamadım. minik bir ney ezgisi ve can tanca, da poet veya barış bertigen vb. gibi isimlerden biraz dijital müzik rica edebilirlermiş. neyse uzatmayayım, olmamış yani istanbul şeysi.
  • hayalleri gerçekleştiren bir kahraman. über sanatçı. belgeselini izlemediysen kaçırmayın.

(bkz: presenting princess shaw)
  • 4 boyutlu kolaj sanatçısı.
  • bana youtube'un yeni armağanı. mix tel aviv, mix jarusalem, mix hamburg, inner galactic lovers bol bol dinlenesi, dinlendikçe eğlenesi
  • evet elimde spotify karsimda kutiman varken ve tam bu havalar geldi diye dusunurken adini sol framede gormemle sevindim.

i think i am dinleyip cigerinizi sokebilirsiniz.