şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kendi tanımlarıyla "sinema, televizyon ve eğlence kültürü üzerine youtube kanalı". jeton düştü adını verdikleri film analizi bölümleri oldukça başarılı. uzun soluklu olsunlar.
    edit: kıraathane de güzel program. zeynep ocak başlarda itici gelmişti kabul ama nasıl bir enerjisi varsa alıştım yani. aynen devam karşim.
  • bantmag sinema programından sonra kaliteli bi sinema kanalı daha geldi.
    en sevdiğim bölüm kıraathane oldu. boş yapıyor gibi yapıp aslında boş yapmıyorlar. samimi oldukları için de izletiyor. arada şakalar, kurgu oyunları da eğlenceli. istikrarlı şekilde video yaparlarsa yürümeleri olası. ayrıca bence zeynep hiç antipatik falan değil, yürü kız zeyno, varsın sen de holy motors izlememiş ol. bu develer izlemiş de ne olmuş :)
  • yayın hayatına yeni başlamış youtube kanalı. sinema üzerine yayın yapıyorlar ama sadece film üzerine konuşma videoları değil daha eğlenceli içerikler de üretiyorlar. kendi aralarında sohbet ettikleri kıraathane isimli program da zaman geçtikçe bir yere gelecek gibi.

ufak tefek eksikleri var ama bana heyecan verici geldi şimdilik yapmaya çalıştıkları iş. umarım devam ederler.
  • seyire dair keyifli içerikler üreten yeni yutup kanalı. deniz şensöz'ün jeton düşürten cold war eleştirisi beni direk kanala abone ettirdi. zeynep ocak'ın da neşesi bol olsun, ne güzel.
  • gıcık mı olayım seveyim mi bilemediğim insanları barındıran youtube kanalı.

https://www.youtube.com/watch?v=r3bvng6yqlc
  • ben gicik oldum
  • gündemi belirleyen ama ekmeğini yiyemeyen program

https://www.youtube.com/watch?v=9dbdaiqtmte
  • bir nevi kıraathanede buluşmuş fularlı sinema severler grubu.
    bütün videoları izledim, saat başı video atmaları lazım*
  • “siz nesiniz ha youtube turkiye’nin yuz aki falan mi!?” demek istedigim sahane kanal.

kiraathanenin vizyonu ve misyonuna sayisiz sukur emojisi gonderiyor ve bir turlu yenemeyen ekmekler konusunda ise “o, ekmegin kaybi” demek istiyorum.

gercek sinema bu be kardesim.