şükela:  tümü | bugün
  • yeni yetme yazar. yazarlığı hayırlı olsun.
  • erik gibi yazar. hoş gelmiş.
  • mesleğinin pazarcılık olduğu söylenen yazar. * o değil de şaka maka canım çekti be.
  • (bkz: gune iyi baslatan yazarlar)

artik kutur kuturlugunden mi, yesil olusundan mi, erikliginden mi bilmem. bu sabahimi senlendiren yazar. sahane koordinatlar ve bir o kadar sahane tekliflerle gunumu senlendirmistir. sagolsun, var olsun. yazdim bir kenara.
    (bkz: bir gece ansizin gelebilirim)
  • gönlü zengin yazar. öyle ki, 1 pizza-kola ikilisine verdiği paranın yarısına doğumgünü hediyeleri alacak bana*.
  • güzel insan. böyle pat diye bir şey anlatmaya başlıyor mesela, o an ruh halin ne olursa olsun bir şekilde tebessüm ettirmeyi, güldürmeyi başarıyor. hani böyle bazı insanlar vardır, sırf adı geçince bile mutlu eder ya, ahan da öyle işte.*
  • gözünden akan bir damla yaşı değil, her damla yaşı paylaşmak istediğim güzel insan, güçlü kadın.

gülünce gözlerinin ta içi gulen insan azdır bu dünyada. işte o da bu insanlardan birisi. ve ben onu tanıdığım için çok şanslıyım...

bilen bilir, ben sevdiğimi tuttum mu bırakmam, sımsıkı sararım, korurum, onunla güler onunla ağlarım...
    bilsin ki onu da tuttum, tüm samimiyetimle sımsıkı sardım ve ne zaman isterse yanıbaşındayım.

sevgiyle...
  • izmir'li guzel. hos ben kendisinin rus oldugundan supheleniyorum ama... neyse...
  • allahim !!

hangi yakisikli artiz erkege entry yazsam damlayip..

- o benimmmm !!!

diyen yazar. tamam canim, tamam gulum, tamam balim. al hepsi senin olsun !!*
  • 10 numara badi* kahir ceken cinsten. bu zamanda zor boylesi. sesi de pek civiltili..