şükela:  tümü | bugün
  • "iyi dostlar biriktirdim
    hepsi ailem oldu..."
    olmuş...
    bir kere daha sevdim kendimi, bir kere daha sukrettim tanri'ya...
    dedim; beni yaşla sınadın, eşle sınadın, hastalikta, sağlikla sınadın. cocugumla sinadin, ekmekle aşla sınadın. beni dedim; aşkla sınadın...
    da dedim tanrım beni dostla sınamadın.
    bugun bir kere daha gordum ki, ve bir kere daha dedim şükür.
    koskoca sozlukte birbirimizi bulmamiz yetmiyormus gibi, koskoca istanbul'da birbirimize iki dakikalik mesafeyle yaklastiran adi kader mi, nasip mi, kismet mi neyse o'na şükür.
    her zaman kadin kadinin kurdu degildir. degilmis. burdan bir sekilde yuruttugumuz dostlugumuzu percinledik dun aksam ve bu sabah.
    bana cay yapti, bana corba, bana ekmek verdi ve guler yuzunu.
    sicakligin ve samimiyetin o mesafe tanimayan haline taniklik ettik.
    cok tesekkur ederim erik.^^
    hakkini helal et ve basimin ustunde yerin var hic unutma...
    seni seven sereserpen...
  • çok sabırlı bir yazar.

sabırlı diyorum aksi takdirde beni çekemezdi. yani ben olsam 'ehhh yeter be burcu' derdim.*

psikolog gibi insan valla, azıcık lafını dinlesem dünyam şenlenecek aslında. her yazdığımda gıkını çıkarmadan yardım elini uzatır, derdimi dinler, gayet objektif yorumlar yapar. karşısındaki inatla söylediklerinin tersini uygulasa da.*

sabrının, iyi bir dinleyici olmasının yanı sıra şahane de bir yazardır. peşini bırakmayı düşünmüyorum ve beraber şarap içeceğimiz günleri bekliyorum.*
  • bugün tabeladan bi sayı daha eksiltmiş badidir, ne olacağıdı, +1 mi ekleyecektik utanmadan? kısa zamanda gönül kazanmış, muhabbetiyle gönlü hoş etmiştir, iyi ki yapmışlar denecek cinste insanlardan. yaşgünü kutlu mutlu olsun..
    (bkz: look at the tabelaa)
  • az once vedalastigim erik...
    insanin insana ne kadar lazim geldigini gorduk galiba. hem ben daha cok.
    cok sukur dosttan yana hep yuzum gulmustur. bir kere daha yanilmadigimi gordum. sozlukten sonra, hayatima gercek anlamda kattigim ve hatta en kiymetlileri arasina da yerlestirdigim erik.
    ama yemin ederim sunca yasimda kadinim, bu kadar kadin kadin ve şuh kadin ilk gordum.
    allahim bize de niye biraz vermedin bu şuhluktan?
    erik; hastalik gunlerimde bana yarenlik ettigin icin, bana kahvaltilar, oglen kahveler, o nefis arpa sehriye corban, ikea merdiven*, evimi supurdugun*, ve en onemlisi sabahlari uyanir uyanmaz bet sesimle soylemeye basladigim sarkilara tahammul ettigin, saat basi; "erik ben guzel miyim?" sorularima sabirla cevapladigin icin... ve dahasi artik izmir'de bir evim oldugun icin cok ama cok tesekkur ederim...
    burada da bir evin ve bir bacin var teklifsiz olabilecegin....
    hakkini helal et kokoslarin hanim efendisi, efendimisss<3
    seni seven sereserpen...
  • hani karanlik bir gecede, yolunuzu kaybedip radyonun sesini kisarsiniz yaasdaddfdfvd
    hiic romantizm kasmiycam. su sozluk aleminin en delikanli kadinidir. butun sirlarinizi bilir ama, bilirsiniz ki o sirlar onda, sizde oldugundan daha guvendedir.
    ve cogusu bilmez, biz birbirimizi cok severiz. sozlukler ustu severiz. gercekten iyi dileklerimiz olur birbirimiz icin.
    su an farkinda olmayabilirsiniz ama, insani hayatta ve ayakta iyi dilekler tutar.
    yaw kadin izmir'li*
    otesini dememe gerek var mi?
    neyse bacim, icimden geldi. yoksa nickalti yazmayi sevmem*
    ay lav yu so maç <3
  • “ruhundan özür dile, onunla mutabık ol.”

bunu hiç unutmayacağım.
    teşekkür ederim. *
  • madem çok keyifliyim, madem şarkı söylüyorum neden erikciğime de söylemeyeyim ki deyip neşemi bulaştırdığım yazar.**
  • yüzündeki gülücüklerin daim olmasını dilediğim badimdir. doğum günün kutlu olsun dostum. neşen eksik olmasın. huzurlu, keyifli, hayattaki tüm beklentilerinin bir bir gerçekleştiği bir yıl diliyorum.
    not= ayrıca kendisi çırağım olur. kimin camını kırdıysa gelsin, ben öderim.
  • güzel insan. böyle pat diye bir şey anlatmaya başlıyor mesela, o an ruh halin ne olursa olsun bir şekilde tebessüm ettirmeyi, güldürmeyi başarıyor. hani böyle bazı insanlar vardır, sırf adı geçince bile mutlu eder ya, ahan da öyle işte.*
  • nick altıma yazdığı yazıyı onca zaman sonra silmiş. hani kötü bir şey de yazmamıştı. hatta ilk gördüğümde çok sevinmiştim. acaba şimdi yazdığı yazının geçersiz olduğunu gördü de ondan mı sildi?

oysaki ben memnundum o yazıdan. yazıyı gördükçe yaptığım hatayı bir kez daha anlıyor ve tekrarlamamak için her gün bana güzel bir öğüt oluyordu.

neyse canı sağolsun :)

attığı mesajları da arşive koydum. kendime gelmem için beni ilk silkeleyenlerden biriydi.