şükela:  tümü | bugün
  • sanki bu saçlar bir şekilde kendini yok ediyor, yok arkadaş en temizinden en pisine bütün kadınlarda bu küvette biriktirme huyu var saç teli sayıyorlar , döküldü mü diye bakıyorlar, yoksa saçımı süpürge ettim sen de çek bari diye mi. şu küvetten atın allahaşkına saçınızı karşı cinsten soğuyorum lan.
  • oo cinsiyetçilik, alırım bir dal.

normalde insanların arkasından konuşmayı sevmem, hele ki sevdiğim insanların rahatsız olduğum ve hatta kısmen iğrendiğim özelliklerini böyle ağız dolusu dile getirmem, fakat madem 'kızlara' laf atıldı, cevap hakkı doğuyor efendim.

eski sevgilimin benden uzun ve gür saçları vardı. buna ek olarak kendisinin ve ev arkadaşının yine uzun ve gür sakal ve bıyıkları vardı. ve bir öğrenci evinde, kim bilir ne sıklıkla temizlenen bir tuvalet/banyoyu hayal ettiğinizde keşke tek gördüğüm küvette biriken saçlar olsaydı dedim, 10 sene yurtlarda yaşamış ve her tür/renkten kız saçı görmüş birisi olarak hala da diyorum.

neden 'kızlar'?
    evet, iğrenç manzaralarla karşı karşıya kalıyoruz. sifon çekmeyeninden tut klozeti kirli bırakana, kirli pedini rulo yapmayanından tut tuvaletten sonra ellerini yıkamayanlara. evet var. varlar.

ama bunlar 'kız' oldukları için garip değil. bunları yapan erkekler de var ve aynı şekilde garipler. klozetin dibinde kasık kılları görmek daha mı az iğrenç? tartışılır bence.

kız kadar başınıza saç düşsün arkadaş ya.