şükela:  tümü | bugün soru sor
 • türk ordusu "atatürk'ü laiklikten ibaret gören sığ cahil nesiller" tarafından daima desteklenmiştir. insanların tek tereddütü böyle bir olayı acaba siyasete malzeme edecekler mi? insanları öyle bir ayrıştırmışlar ki çıkıp biri " muhalif arkadaşların akp siyasi malzeme yapıcak diye oraya türk bayrağı dikilme ihtimaline mesafeli durduğunu gördüm. " diyebiliyor.

  evet abi hükümete karşı duran muhalifler orduya da karşı, bayrağa da karşı, millete de karşı, gelişmeye de karşı, türkiye cumhuriyetine de karşı, her şeye karşı. iktidar yanlısı olmayanları bu derece mi görüyor bu tarz insanlar anlamıyorumki. bayrak dikilmesine niye karşı neden tereddütte olsunlar. en tepeye diksinler göklerde dalgalansın şanlı bayrağımız. konu vatansa gerisi teferruattır. bu ülkenin %50'si dış mihrak ve her şeye karşı sizin gözünüzde ya.

  (bkz: hülya avşarla seda sayanlar bir ben tekim) sen teksin, siz teksiniz.

  siz en destekleyensiniz.
 • 15 senedir pkk'ya kurşun sıktırmayıp, megri megri diye ortalıkta dolaşan, pkk üniformalı primatlarla sahneye çıkanların seçimden önce ordumuz olduğunu hatırlamasından rahatsız olan muhaliftir.

  o suratlar çamaşır suyuyla da yıkasan aklanmaz troll kardeş, partinin ismini değiştirin en iyisi...
 • siyasi riskler artıp ekonomimiz allak bullak olup fakirleşmeyelim diye rahatsız oluyoruz bırakın şu çomarlığı yeter