şükela:  tümü | bugün
 • kandil dağı'na yapılan operasyonla ilgili başlıklarda bazı muhalif arkadaşların akp siyasi malzeme yapıcak diye oraya türk bayrağı dikilme ihtimaline mesafeli durduğunu gördüm.

  arkadaşlar. yapmayın etmeyin. muhalif duygularınız milli bilincinizin önüne geçmesin. tayyip gider muharrem gelir o gider başkası gelir ama yıllardır ciddi bir operasyon yapamadığımız kandil dağına sınırdan kilometrelerce içeri girerek tarihin(kandil'e yaptığımız operasyonlar içinde) en derin operasyonunu yapıyoruz.

  buna sevinmeyecek, mesafeli yaklaşacak arkadaşlar bir daha atatürk'ün adını bi zahmet ağızlarına almasın.

  son olarak atatürk'ü laiklikten ibaret gören sığ cahil nesiller yerine laikliğin yanında milliyetçilik ilkesini de benimseyebilen, milli bilincinin önüne hiçbir duygunun geçmediği nesiller yetişmesi dileğiyle.

  edit: konuyu çarpıtmaya gerek yok. orda koskoca 'bazı muhalif arkadaşlar' yazıyor. milli bilincini kiraya vermemis muhalif arkadaşlara kimsenin laf dediği yok.
 • türk ordusu "atatürk'ü laiklikten ibaret gören sığ cahil nesiller" tarafından daima desteklenmiştir. insanların tek tereddütü böyle bir olayı acaba siyasete malzeme edecekler mi? insanları öyle bir ayrıştırmışlar ki çıkıp biri " muhalif arkadaşların akp siyasi malzeme yapıcak diye oraya türk bayrağı dikilme ihtimaline mesafeli durduğunu gördüm. " diyebiliyor.

  evet abi hükümete karşı duran muhalifler orduya da karşı, bayrağa da karşı, millete de karşı, gelişmeye de karşı, türkiye cumhuriyetine de karşı, her şeye karşı. iktidar yanlısı olmayanları bu derece mi görüyor bu tarz insanlar anlamıyorumki. bayrak dikilmesine niye karşı neden tereddütte olsunlar. en tepeye diksinler göklerde dalgalansın şanlı bayrağımız. konu vatansa gerisi teferruattır. bu ülkenin %50'si dış mihrak ve her şeye karşı sizin gözünüzde ya.

  (bkz: hülya avşarla seda sayanlar bir ben tekim) sen teksin, siz teksiniz.

  siz en destekleyensiniz.
 • 15 senedir pkk'ya kurşun sıktırmayıp, megri megri diye ortalıkta dolaşan, pkk üniformalı primatlarla sahneye çıkanların seçimden önce ordumuz olduğunu hatırlamasından rahatsız olan muhaliftir.

  o suratlar çamaşır suyuyla da yıkasan aklanmaz troll kardeş, partinin ismini değiştirin en iyisi...
 • siyasi riskler artıp ekonomimiz allak bullak olup fakirleşmeyelim diye rahatsız oluyoruz bırakın şu çomarlığı yeter