şükela:  tümü | bugün
  • kim jong un ve ekibinin talimatı ile gerçekleştirilen olay.

karantinadaki adam hamama gidince idam edilmiş.

gerçekten çok garip bir sağlık politikaları var.

kaynak
  • yok artık dedirtmiştir. memleketini çomaristan görenlere de ibret olmuş haber.
    türkiye'de olsa neler olurdu hayal edemiyorum.
    edit: haberi okumadım, linki bile tıklamadım. yalan haber olduğu çok belli. artık hangi siteye girseniz üfürükçülerin hazırladığı haberler çıkıyor. bu hiçbir şey.
    öküzle ilişkiye girdi hamile kaldı.
    bıyığı ile totosunu siliyor.
    telefon aldı içinden külçe altın çıktı...
    bu tarz haberler.
  • gercekse haketmis. karantinadayken hamama gidip birsuru insani tehlikeye atmistir. ıdam yerine iyilestirip calisma kampina gonderseler daha guzel olurdu ama iyilesmeyip cezasini cekmeden ölme ihtimalini de dusunerek cezalandirmis olabilirler. ınsan irki diger canlilardan daha ustun bir irk degil. hastaligi bile isteye baskalarina bulastiriyorsa itlaf edilebilir.
  • türkiye'de olsa, ölürüm türkiyem eşliğinde bir güzel meydan dayağı yerdi.
  • kuzey kore gibi demokrasinin besigi sayilan bir ulkede meydana gelmis olay. besik dediysem daha emekleme asamasina bile gecemedigi icin. yalniz corona virus suphesi ile karantinaya alinan bir adam hangi zihniyetle kosa kosa hamama gider anlamadim. insallah kese vurdurmamistir yoksa yazik olur dag gibi tellak kardese.
  • kaynağa ayrı, bu habere inanan -20 iq’lu liselilere ayrı koyayım dediğim başlık.
  • sıkmadımı bu kuzey kore haberleri.
    yok eniştesini piranalara attı.
    emmi oğlunu uçak savar ile vurdu...

eğer bir gazete-site kuzey kore ile ilgili "ütopik" bir haber yapıyorsa bilinki o yayın sizi önüne koyan her otu yiyen öküz olarak görüyordur!

3-5 ay sonra o kişi bir törende toplantıda ortaya çıkıyor.
    ilgili yayın sayın okurlar biz sizi öküz yerine koyduk diye tekzip yayınlamıyor!
  • her şey iyi de "kuzey kore'de hamam ne arıyor amk" diye düşündüren haberdir. zaten amerikan gazetelerinde hep böyle haberler var ama bu sefer ki bana pek inandırıcı gelmedi. eğer haber gerçekse adam temizlenip virüsten arınıyormuş işte ne diye idam ettiniz şimdi.