şükela:  tümü | bugün
  • amerika nasıl süper güç oldu sorgulatır. eminim türklere sorsalar %80'i doğru bilir.

sokaktan rastgele çevirdikleri insanlara kuzey kore'nin nerede olduğunu soruyorlar ve iyi giyinimli, bu kesin üniversite okumuştur diyeceğimiz tipler haritada avrupa'yı gösteriyor *

video
  • ne var ki bunda? güney kore'nin kuzeyinde işte.
  • --- spoiler ---
    açmayın aşık olursunuz.
    --- spoiler ---

amerikalılar gerçekten hiçbirşeyden anlamayan moron insanlar, bildikleri ot çekmek, sevişmek, günü yaşamak, bilemezler tabi.
  • tüh şimdi wiki açık olsaydı hemen söylerdim..
  • en güzel tarafı da "kuzey kore'ye askeri müdahelede bulunmalı mıyız? fikriniz nedir?" diye sorulduğunda "tabi tabi muhakkak, bu fikri kesinlikle destekliyorum" diye fikir bildirenlerin "e peki de bakayım, nerde bu kuzey kore" diye sorulduğunda kanada'yı, güney amerika'yı hindistan'ı filan göstermeleri. aynı türkiye aq! hiç farkı yok... tek fark bunların tipler biraz güzel gibi. bizimkiler bi de eksik dişli, kavruk filan...
  • kuzey kore ile abd şu günlerde savaşmaya o kadar yaklaştı ki, çok kısa bir zaman içerisinde herkesin kuzey kore'nin yerini öğreneceğinden emin olabilirsiniz:

(bkz: abd kuzey kore savasinin sonuclari)
  • "ne var ki bunda güney kore'nin kuzeyinde işte hehe." diye espri yapıp gevrek gevrek gülmeye gelmiştim ama görüyorum ki benden önce 57 kişi yapmış bile bunu. ne ara yazdınız lan.
  • çekik gözlülerin olduğu taraftalar işte çok da karıştırma canım.
  • güney korenin kuzeyinde? :/