şükela:  tümü | bugün
  • bazıları için haber değeri bile görmeyip okunmayacak ama çevre felaketinin gözler önünde olduğunun haberi bence. yani kutupta olmanız çevresel pisliklerden kaçacağınız anlama gelmiyor. bakın çölde ki kum tanesi nasıl ingiltere’ye kadar gidebiliyorsa bu çevresel atıklarda her yana dağılabilir.

    kaynak
  • maalesef yine kimsenin umrunda olmayacaktır. yakında ciğerlerimiz plastik dolunca belki kafamıza dank eder.
    (bkz: up up up)
  • kabul edin dunyanin icine ettik. artik bu olaylarin daha fazla olacagini dusunuyorum. elyssium(yanlis yazdiysam duzeltin) filmindeki gibi yeni gezegen arayislari artik daha fazla olacaktir. umarim bir daha boyle doga disi olaylar yasanmaz
  • bugün haberlerde gözüme çarpmıştı benimde. çok enteresan gelmişti ekosistemin işlediğine güzel bir kanıt ancak çok vahim bir durum aynı zamanda.

    akabinde seyrettiğim memleket geneli tatil sonrası alışkanlık haline gelen tatil beldelerinin, göl, akarsu kenarlarının yine çöplüğe çevrildiği haberini seyretmem ve her gün içinden geçtiğim arada oturduğum parktaki güzelim söğüt ağacımın kocaman dalının hunharca kırıldığını görülünce içim parçalandı. bu dünya insanlara çok fazla. umarım insan nesli olarak çok uzun sürmeden yok olup gideriz.