şükela:  tümü | bugün
 • kurdum telefonuma artık dünya yanarsa, ikiz kuleleri yeniden dikmeye karar verirlerse veya yine birisi çarparsa anında haberim oluyor. gereksiz bildirim göndermiyorlar sadece önemli gündem olayları geliyor. bir de arada enteresan haberler geliyor.
  ios
  android
 • kullanmaya yeni başladığım ve gerçekten de memnun bırakan uygulama. kaynakları seçebilmek de görmek istemediğim haberlerden beni kurtardı.
 • bundle varken neden bu uygulamayı kullanmalıyım sorusunu kendime sordurtan uygulamadır.--- spoiler ---

  cevap bulamadım
  --- spoiler ---
 • telefonuma standart dışı ( twitter,instagram vs.) olarak yüklediğim tek uygulama diyebilirim.
  her hangi bir basın yayın organının yanlı haberine maruz kalmadan takip etmek istediğim içeriği reklam vs gibi bunaltıcı unsurlardan uzak bir şekilde önüme getiriyor.

  zaten webrazzi bile kayıtsız kalmamış ve yayınlamış link

  ama onların da eleştirdiği gibi bildirimler biraz ayarsız geliyor.
  bu şekilde geliştirilse iyi bir haber portalı olacağına inanıyorum.
 • ülke gündemi çoğunlukla beni hoşafa çevirse de haber alma özgürlüğü denilen şeye çare oldu bu meret. zira hangi haberleri, hangi kaynaklardan almak isteyeceğimi şıp şıp seçiyorum ve artık burak özçivit'le fahriye evcen'in ne zaman çocuk yapacağı çıkmıyor karşıma. he siz isterseniz sadece magazin de okuyabilirsiniz ama ben daha çok nasıl diyeyim edebiyat, sinema, gündem falan işte. swh
  başlıkları fazla çeşitli bu arada; dergiler bile mevcut misal.
  yapanın elinde sağlık, velhasıl olmuş.

  ps: yasemin mori'ye de selam olsun, kuzgunşarkısına bayılırım.
 • kullanmayı 3 kez denediğim uygulama. aynı işi yapan uygulamalar içinde işini biraz daha derli toplu ve ayrıntılı yapması, üstelik geliştiricisinin de ekşide (ya da bir kankası bilemedim) olması nedeniyle kullanmaya çalıştım. haber uygulamalarının görünümü bozmadan, daha entegre reklamlar kullandığı bi dönemde altta bar şeklinde yer kaplayan reklamlar biraz üzücü oldu açıkcası. yine de inanmaya ve denemeye değer bir uygulama. hem kuzgun ikonu hoş oluyor uygulama çekmecesinde, bir got fanı olarak.
 • yüzlercesi varken, onlarca ajans bile varken, ajanslardan aldığı haberi bana verecek bu uygulama için "neden"? açıkçası adını da bir iki dakika önce duydum.

  geliştiricisinin ya da bir kankasının ekşide olmasından da bana ne? bu, uygulama indirmek için nasıl bir sebep olabiliyor ona da çok şaşırdım az önce.
 • yayın hayatına son vermiş mazide kalmış nice startup'tan biri.

  tanım: haber uygulaması idi...