şükela:  tümü | bugün
  • kurdum telefonuma artık dünya yanarsa, ikiz kuleleri yeniden dikmeye karar verirlerse veya yine birisi çarparsa anında haberim oluyor. gereksiz bildirim göndermiyorlar sadece önemli gündem olayları geliyor. bir de arada enteresan haberler geliyor.
    ios
    android
  • kullanmaya yeni başladığım ve gerçekten de memnun bırakan uygulama. kaynakları seçebilmek de görmek istemediğim haberlerden beni kurtardı.
  • bundle varken neden bu uygulamayı kullanmalıyım sorusunu kendime sordurtan uygulamadır.--- spoiler ---

cevap bulamadım
    --- spoiler ---
  • telefonuma standart dışı ( twitter,instagram vs.) olarak yüklediğim tek uygulama diyebilirim.
    her hangi bir basın yayın organının yanlı haberine maruz kalmadan takip etmek istediğim içeriği reklam vs gibi bunaltıcı unsurlardan uzak bir şekilde önüme getiriyor.

zaten webrazzi bile kayıtsız kalmamış ve yayınlamış link

ama onların da eleştirdiği gibi bildirimler biraz ayarsız geliyor.
    bu şekilde geliştirilse iyi bir haber portalı olacağına inanıyorum.
  • ülke gündemi çoğunlukla beni hoşafa çevirse de haber alma özgürlüğü denilen şeye çare oldu bu meret. zira hangi haberleri, hangi kaynaklardan almak isteyeceğimi şıp şıp seçiyorum ve artık burak özçivit'le fahriye evcen'in ne zaman çocuk yapacağı çıkmıyor karşıma. he siz isterseniz sadece magazin de okuyabilirsiniz ama ben daha çok nasıl diyeyim edebiyat, sinema, gündem falan işte. swh
    başlıkları fazla çeşitli bu arada; dergiler bile mevcut misal.
    yapanın elinde sağlık, velhasıl olmuş.

ps: yasemin mori'ye de selam olsun, kuzgunşarkısına bayılırım.