şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kedisever, kötü insansavar, kendisi insan, gönlü altin bir eksisözlük yazari.
  • şu an birlikte rakı içtiğim, hoş sohbetli güzel yazar.
  • sakallarının her telinin bir anlamı olduğunu düşündüğüm. siyah kedisiyle siyahlar içinde kaybolan yazar.

seviliyorsun lan.
  • hep rakı içilesi yazar;

gülüşü, gülüşünün ardında kocaman hüznü olan gamlı kuzgun.

gamzelerine selam olsun.
  • kendisine mesaj atilamadigi icin verdigi su bilgi* icin buraya yazarak tesekkur etmek istedigim yazar.
  • yazdığım şu #81384193 entry'i olduğu gibi kopyalayarak buraya göndermiş :) bazı şeylerin bu kadar da aleni yapılmaması lazım diye düşünüyorum.
  • pek çok konuda sohbet edilesi güzel insan. fikirleri önemlidir.
  • pek bir konuda sohbet edilmeyesi aşırı sıradan insan. fikirleri önemsizdir.

(bkz: #84026728)

konuyu algılamadan, muhtemelen izlemediği bir şey hakkında son sürat saçmalamasına rağmen utanmadan bir de edit yaparak olayı ne alakaysa galatasaray'a bağlamamış mı, ibret aldım. sene 2018, bu adamın 457 karmaya sahip olabildiği bir sözlükteyiz, mükemmel.

edit: olm ağlayan zırlayan sensin, çırpınma artık. az bilinen efsane duyarlar kasarak karma yapayım derken yaş tahtaya bastın. dalga konususun şu an, adam entry'e beni bile eklemiş ahahahahahahahah.
  • trol ya da ağır ruh hastası. bu tip insanların ortak özelliği olarak mesaj göndermesi kapalı.