• güzel şarkıdır da şimdi klibinden söz edeyim. allah aşkınıza, başka kaç erkek bozkırın ortasında üzerinde kara kıllı göbeğini açıkta bırakan beyaz, dar bir gömlekle zilleri takıp göbek atsa insanlara seksi gelir! bizim bu tarkan çok acayip bir adam! yiğidi öldürelim, hakkını yemeyelim! gece gece takdirimi bir kez daha kazandı*. bir de, tamam, gençliğimizde biz de az oynamadık* da ne bileyim! şimdi her şey çok başka gibi. biz diğer erkekler tarkan gibi oynama özgürlüğü istiyoruz, bir el atın.
  • latin amerika'ya ta$inali 1-2 hafta olmu$, markette kizimla ali$veri$teyiz. o zaman ispanyolca sifir, merhaba nasilsiniz iyiyimden ote gitmiyor. yanli$ bir $ey almamaya cali$iyorum *, envai ce$it meyve ve sebzelerin isimlerini ogrenmeye cali$iyorum. soru sorabilecegim kimse yok cunku ingilizce de konu$muyorlar. nerden geldim buraya ne i$im var benim, ben evimi ozledim arkada$larimi ozledim caddelerimi ozledim, bildigim yiyecekleri ozledim diye du$unurken ve kayip bir $ekilde raflara bakarken tanidik bir $ey calmaya ba$liyor. kuzu kuzu. ilk bir kac saniye kavrayamiyorsun cunku ne alaka diye du$unuyorsun. sonra merakli baki$lara aldirmadan anne-kiz $arkiya e$lik ederek ali$veri$e devam ediyorsun. koskoca markette calan $arkiyi sen ve $arki seni anliyor ba$kasi anlamasa da.
  • tarkan'ın, ne zaman dinlesem karşı konulamaz bir şekilde;

'acı biberler sür sikime taşaklarımaaaa' diye haykırmak istediğim şarkısı ama yapmıyorum...
  • tarkan'ın tepe noktası. internetin bu yıllardaki yaygınlığıyla ve youtube gibi sitelerin varlığıyla şu yıllarda çıksa tüm dünyayı kasıp kavururdu bu şarkı. özellikle de klibiyle.

tarkan bu şarkının ve karma albümünün üzerine çıkamamıştır ve muhtemelen çıkamayacaktır.
  • her ne kadar videosunun tamamında tarkan hafif antipatik bir imaj çizmiş olsa da, "acı biberler sür dilime dudaklarımaaaa" dediği sahnede erkek kadın herkesin anlık verebilitesini artırmıştır.
  • tarkan'i bi on yıl daha goturecegine inandigim single.
    artik sokaklarda kizlara, yakalarsam muck muck degilde, kuzu kuzu diye laf atilmasini saglayabilecek kapasiteye sahip
  • tarkan'ın boş arazide zil takıp oynadığı* ilk klibinde 'acı biberler sür dilime dudaklarıma' derken kameranın yukarıdan yaklaştığı noktada ağzını şehvetle açıp elleriyle gel içime düş hareketi yaptığı sahneyi izleyen amerikalı gay arkadaşımın bizdeki ohaya benzeyen sesler çıkarmasına sebep olmuş şarkı. tarkan bu şarkısının klibiyle her iki cins için de seks objesi olduğunu cümle aleme kanıtlamıştır aynı zamanda. ****
  • bazılarımız için o eski yıllarda yazlıklarda geçen güzel çocukluk zamanlarını hatırlatan şarkılardan biridir.
  • eğer bir liste oluşturulacak olsaydı türk pop müziğinin kesinlikle en iyi 3 şarkısından birisi olurdu kuzu kuzu.
  • klibindeki saçlarının güzelliğine o sene tüm kadın / erkek popülasyonu olarak ulaşmaya çalışmış ve tarık mengüç gibi dolaşmıştık ey gidi eyyy.
hesabın var mı? giriş yap