şükela:  tümü | bugün
  • dinlenmeli
  • (bkz: doza)
    (bkz: velvet)
    (bkz: karma)
    (bkz: back to basics)
    (bkz: alcohol)
    (bkz: shot it)
  • 2019 yılı içerisinde beni en çok tatmin eden müziksel oluşumlardan biri. oluşum diyorum çünkü tek bir dj mi partneri var mı nedir ne değildir arattığınızda pek bilgi bulamıyorsunuz hakkında. rus menşeili olduğunu ya okumuştum yada ilk dinlemeye başladığım dönemde bir şekilde aklıma o şekilde kazınmış.

istisnasız her cuma spotify'da new release radar listesini açtığımda yeni bir single çıkarmış oluyor. edm türevi playlistim var ama kvpv'yi o playliste koyamadım ve yeni bir playlist açtım. neyse işte. güzel ve bence hala underrated düzeyde.
  • mükemmel, tek kelime ile şahane. dinleyip de gaza gelmemek imkansız, her türlü aktiviteye uygun şarkılar. ister spor yaparken, ister ders çalışırken, ister dans ederken, istersen de başka şeyler*
    dinleyin, dinlettirin efenim
  • deep house ve techno muzik sevenleri asiri memnun edecek sert soundlara sahip muzikler yapan olusum. kimsiniz, necisiniz olum siz? acilen gelin bu ulkeye!

asagiya da en bombastik sarkisini koydum hadi yine iyisinizi keranacilar sizi:)

https://youtu.be/ba6bcz_2q-4
  • (bkz: shot it)

sound harika. bana die antwoord 'un daha üsturuplu ve dizginlenmiş hali gibi geldi.
  • bi insan nasıl bu kadar istikrarlı bir şekilde şarkı çıkartır anlamıyorum. single üstüne albüm üstüne single çıkartıyor manyak.*

sound genelde hep aynı tarz tabi ama tatmin ediyor. basslarına hastayım.

(bkz: fake love)
    (bkz: vulgar)
    (bkz: enjoy the moment)