şükela:  tümü | bugün
  • allah kimseyi "size benim kankamı anlatamam ki, popişinde kurt var sanki yerinde duramıyo ki" gibi iğrenç bir şarkımsıya kankasının mabadını gösterek coverımsı bi rezillik çeken bu kızımsıları barındıran atanamamış instagram reklamıyla sınamasın. yav hangi uygulamayı açsam bu varoşluğa maruz kalıyorum. sinirim tepeme çıkıyor. adam gibi reklam çekin lan!
  • aptal aptal insanları, reklamları ile her yerde karşıma çıkaran orospu çocuğu uygulama.

lan bir de sesli reklam. ya siz kimsiniz özürlü özürlü insanların şarkı söylemesini karşıma çıkarıyorsunuz her yerde. bari sesi kapalı verin reklamı isteyen açsın amına koyduklarım.
  • her karşıma çıktığında "seni, kankanı, kankanın popişini, kankanın popişinin içindeki kurdu ayrı ayrı sikerim, yeter orusbu" dediğim sosyal platform, musical.ly denen salak uygulamanın aynısı.
  • youtube'de zaman geçiren bünyeleri bunaltan reklamın sahibi skindirik uygulama.

bu uygulamayı kullanıp "arkadaşımın popişinde kurt var ama çok yukfa yürekli" falan diye şarkı söyleyen kardeşim sana sesleniyorum:

birileri arkandan fena halde kezban varoş kıro falan diyor ve sonuna kadar hak ediyorsun, haberin olsun. titre ve kendine gel.
  • geçen gün reklamını görmekten bıktım ve yükledim.

tam bir varoş uygulaması, nerede ne kadar varoş ve 50 ıq şahıs varsa burada video çekiyor.

allah uzak etsin.
  • musically'ye küfreden beni, beterin de beteri olduğuna ikna eden reklamları olan uygulama.

beynimin bir tarafını, "popişinde kurt var" gibi saçma bir replikle işgal ettiği için her karşıma çıkışında ayrı bir şekilde anıyorum.
  • reklamlarıyla beni bezdiren bir uygulama.
    ulan hadi reklam verdiniz tamam onu anladık, tanıtım yapmaya çalışıyorsunuz.
    en azından şu reklamımızda yer aşan şarkıları sessiz yapın bari. ne ulan bu zırt pırt, aklım gider aklına, aklıma maklına.
  • gerzek bir uygulama. oynadığım oyunun aralarında dekolteli türk kızları çıkıyor. ulan sizin ben reklam anlayışınıza tüküreyim. umarım kısa sürede batar, tutmaz.
  • hay kankanın popişini eşşekler siksin
  • pedofili yuvası olan uygulama