şükela:  tümü | bugün
  • çevremde de örneklerini gördüğüm tatlı mı tatlı ve kocalarının biricik prensesleri olan kadınlarımızdır. öyle bir “aşkııım benim kyk borcumm nollcaaaak yaaa” deyişleri vardır ki dağ olsanız karşısında duramaz ve gerekirse limon satıp prensesinizin eğitimi için harcadığı o paraları ödersiniz. zaten kuşkunuz da yoktur, o paralar pubda ve öğrenci evinde berkeyle izafiyet teorisi tartışmak amacıyla kaynak oluşturmak için harcanmıştır. benim tatlı prensesim. sen her şeyin en iyisini hak ediyorsun.

https://i.hizliresim.com/bbywpv.jpg
  • ne zaman başkaları hakkında konuşmaktan vazgeçeceğiz bilmiyorum. hiç sıkılmıyor musunuz dedikodudan?

karının biri.
  • karısının kyk borcunu ödeyen koca olarak da değerlendirilebilir. nasıl bir evlilik anlayışınız var o da muamma. evlilikte hesap kitap da ortaktır, aile bütçesi oluşturulur ve ödemeler oradan yapılır normal şartlar altında. anladığım kadarıyla kimi evliliklerde herkes kendi kazancını harcıyor.
  • beni şaşırtmayan olaydır. çünkü kızların düşünce yapısı böyle, istediğim kadar harcayayım ama ben ödemeyeyim mantığı var. kızlar gider kredi parasını orda burda yer, gezer tozar sonra da evleneceği erkeğe ödetmeye çalışır. madem çalışmayacaksın, kredi borcunu eşin ödeyecek o zaman hiç üniversiteye girme. bu tarz kızların düşüncesi erkekleri kullanmak yönünde artık biz erkeklerin de bunu tamamen anlaması gerekiyor.

bi de vallah demiş allahım çıldıracağım bu nasıl bi yüzsüzlük.
  • karşılığında dünya’nın en değerli madenine giriş izni verdiği için gayet normal karşılanan kadın.
  • şahsi bir gocunmadan dolayı açılmış başlık gibi durmaktadır. sanırım başlık sahibinin bir yarası var bu konuda ve sözde izafiyetin borcunu ödüyor olabilir.
  • --- spoiler ---
    250 gram uğruna ya rab ne güneşler batıyor.
    --- spoiler ---

sözünü aklıma getirmiş hadise.
  • hayır yani, eşinin borcu senin de borcun olmuyor mu evlenince? nasıl bir evlilik anlayışınız var sizin?