şükela:  tümü | bugün
  • kız arkadaşımdan aldığım bilgiler doğrultusunda sakarya arif nihat asya kız yurdu ve diğer kyk kız yurtlarında whatsapp, telegram ve benzeri uygulamalara bahar dönemi başlangıcından itibaren erişim kısıtlaması getirilmiş. bu kısıtlama instagram ve youtube için geçerli değil çok garip değil mi?

söz konusu sakarya arif nihat asya kız öğrenci yurdunda tüm gsm operatörlerinin mobil ağları da kullanılmamakta.özellikle vodafone sıfır.

öğrencilerin en çok kullandığı ve günümüz iletişiminde en önemli uygulama olan whatsapp'ı kısıtlamak hangi zihniyetin ürünü çok merak ediyorum.hepimizin bildiği gibi öğrenciler bölümleri ve dersleri ile ilgili tüm duyuruları da whatsapp gruplarından yapıyor.

arif nihat asya kız yurdu demişken şunlardan da bahsetmeden edemeyeceğim;

3 yıldır yurt yemekleri konusunda öğrencilerden gelen tüm şikayetlere rağmen öğrencilere yemek demeye bin şahit buz gibi şeyler yediren, aşçıları değiştirmeyen,öğrencilerin giyim kuşamına ve özel hayatlarına dil uzatan kadın yurt müdürüne buradan sevgilerimi saygılarımı iletiyorum. kendisine asıl görevini hatırlamasını öneriyorum.
  • şu an aktif olarak yaşadığım problem. ya allah aşkına şuna birisi el atsın.