şükela:  tümü | bugün
 • philadelphia dan çıkma, hücum özellikleri zayıf olan ama inanılmaz savunma yapabilen, 6.0 boyuyla çift haneli hücüm reboundları alabilen garip bir eski sokak basketbolcusu.
 • memphis grizzlies tarafindan 2006 nba draftinda 24. sirada draft edildi.
 • memphis gibi mutevazi bir takımın bench'inde dursa da yakın zamanda adından çokça söz ettirecek potansiyelde bir 2 numara gibi gördüm ben bunu..çok hırslı, savunması kadar hücumu da çok iyi
 • cleveland cavaliers'ın önerdiği offer sheet'in houston rockets tarafından karşılanacağı rockets gm'i daryl morey tarafından açıklanmıştır. bir sign&trade olmadığı sürece önümüzdeki sezon houston rockets forması giyecek aslan.
 • cavaliers'ın abartı teklifini houston da karşılamıştır ve houston rockets'ta kalmıştır. vay anasını siktiğimin dünyası, demek ben biraz yan koşu öğrensem ben de senede 6 milyon dolar kazanabilirmişim.
 • aaron brooks'un bileğini burkup 1 ay kadar parkelerden uzak kalmasıyla houston rockets'ın ilk oyun kurucusu haline gelen boyu ve kilosu ile panpayı andıran savunmacı guard. sayı atmak için değil boş pozisyondaki takım arkadaşını bulmak için çabalayarak bireysel anlamda olmasa bile takım oyunu anlamında aaron'dan çok daha fazla şey katmıştır houton rockets'a. üçlük atmayı da iyice öğrenmesi ile dört başı mamur bir guard haline gelmiştir.
 • havasından suyundan mıdır bilinmez ama houston çok yaradı lowry'ye. zaten savunmacı olarak biliniyordu ama bu sezon -özellikle son iki ayda- inanılmaz üçlük atan, hücumda boş adamı arayan bulan, bir rose olmasa da takımını playoff yarışında tutmak için sakatlıklara rağmen özveriyle oynayan, şut yüzdesini yükselten, ilk triple double'ını yapan bir oyuncu haline geldi.

  aaron brooks'tan bir patlama beklerken hayal kırıklığına uğrayan, yao'nun sakatlığına üzülen rockets fanlarını bu sezon kevin martin'le birlikte sevindiren isimlerden biri lowry. iyi gününde rahatlıkla 20-8-8 yapabilen bir adam oldu çıktı lan. takip etmek lazım bu adamı.
 • bu sene patlama yapması bekleniyordu zaten. hem takımın birinci gardı olması, hem geçen seneden yükselen grafiği az çok bir şeyler anlatıyordu bize. ancak böyle bir sezon açılışı da inanılmaz doğrusu. şu an devam eden orlando maçında, 24 dakikada 11 sayı 11 asist 6 ribaunt yaptı kendisi. başarılarının devamını diliyoruz. fantasy takımlarımda olmasan da seni bu kadar severdik hınzır çocuk. yardır.
 • geçen sezon kaldığı yerden devam ediyor. çok iyi bir sas* maçı çıkardı sabah. 5/10 saha içi, 4/4 serbest atış oranlarıyla ile 16 sayı, 183 boyla 9 rebo ve 8 asistle oynadı. bunun yanında 3 de top çalması vardı. üstelik bunları 27 dakikada yaptı. özellikle hücumda boş adamı araması/bulması ve bunu ısrarla denemesi gerçekten çok etkileyici. maçı kopardıkları, farkı açtıkları 2. çeyrekte hem harika oynadı, hem takımı yönetti. kevin martin'i, scola'yı besledi. sevmediğim bir takımı izlettiriyor bana. orlando maçını da çok iyi oynamıştı. bu akşam memphis maçında da merakla takip edeceğim kendisini.

  bence 2012 sezonunun en önemli mip adayı.
 • bu sene istatistik kağıdını en iyi dolduranlardan. kevin martin'le çok iyi anlaşıyorlar allah bozmasın*.
hesabın var mı? giriş yap