şükela:  tümü | bugün
  • tottenham'da forma giyen 1997 doğumlu, sağ bek pozisyonunda oynayan futbolcu. manchester city'e transfer olan kyle walker'ın yerinde oynayan yeni kyle walker.
  • tottenham'ın futbol dünyasını trollediğini düşünüyorum bu oyuncuyla.. isim, mevki aynı.. bunu da çakarlar 3-4 yıla bi yere..
  • 2017/18 premier lig sezonu ilk haftasında, şu an devam etmekte olan müsabakada kariyerindeki ilk profesyonel maçına çıkan, tottenham altyapısı ürünü 1997 (20) doğumlu sağ bek.

malumunuz sağ bek kyle walker, tottenham teknik direktörü yetersiz adam** mauriccio pochettino'yla geçen sezon (2016/17) boyu didişmişti. bu sezon başında ise (51m € karşılığında) kendisini zorla manchester city'ye sattırmıştı.

ligin en sağlam sağ beklerinden birini kaybeden şampiyonluk adayı tottenham ise yerine hiçkimseyi transfer etmeyi tercih edip; sevenlerini soru işaretlerine boğmuştu.

bu koşullar altında bugünkü maçın kadrosu açıklandı. orjinalinin yerine, aynı mevkide oynayan, aynı isme sahip bu genç kardeşimizi görmek; bana adeta 'ölümden geri gelmiş jon snow deneyimi' yaşattı. jon snow'u götünden pıçaklayıp, dirildiğinde yusuf yusuf olan kahpe silah arkadaşları gibi üç buçuk attım adeta.

bir yandan da bu genç kardeşimiz, daha oynadığı futbol hakkında yorum yapılacak kadar süre almadı; o yüzden boşuna atıp tutmayacağım. lakin inşallah chucky'nin gelini, 'jason'un amcaoğlu', 'freddy'nin kayınçosu' tarzında, ilk bölümünün kaymağını yiyen dandik devam filmi tadında çıkmaz bu kyle walker 2. gelişimini izleyip, nasıl bir devam filmi çıkacak hep beraber göreceğiz a dostlar.