şükela:  tümü | bugün soru sor
 • lost un yokluğunu doldurmasa da, 26.06.2006 da premier ı yapılacak abc televizyonunun yaz çerezi.
  (bkz: bekleyelim görelim)
  http://abcfamily.go.com/kylexy/preview1/

  (bkz: lombelico del mondo)
 • abc family kanalinin ilginc gibi gozuken, benim kafamda yazdigim bi senaryoya sahip dizi. kyle'i oynayan aktor iyi rol kesmektedir bence. biraz fazla klise var gibi ama olsun.
 • birinci sezon birinci bölümüyle beklentilerimizin üzerinde eğlendiren, meraklandıran seksenlerin ötesinden kopup gelen havasıyla keyifle takip edilecek aile dizisi.

  -----spoiler-----
  atlantisten gelen adam bakışlı kyle, ailemizin freak i düzgün görünümlü alf edasıyla iki ayaklı sevimli bir external harddiskden öte bir yaşam formudur.
  -----spoiler-----
 • ikinci bölümünde de eğlendiriciliğini ve sürükleyiciliğini kanıtlamış ve fakat klişe üzerine klişe ekleyerek ilerleyen dizi. bir tahminde bulunacak olursam güldürme potansiyeli kyle'ın çevresine adapte olma süreci sonuna ulaştıkça azalacak gibi görünüyor. bu doğrultuda dizide gittikçe azalan komedi ve artan metafizik, dram unsurları göze çarpacak gibi görünüyor.
 • kendisi alf ile e.t.* arkadaşlarımız arasında gidip gelen, superman görünümlü bir gençtir. 16 yaşında sıfır model bir tür canlı olması kendisini hem komik hem de keşfe değer kılar.
 • john doe dizisinin degisik bir versiyonu diyebiliriz. hatta john doe nin cocuklugu ya da john doe teenage versiyonu filan. hayir baslangici bile ayni o derece. bi arastirmak lazim belki zaten arkasinda ayni takim vardir.

  --- spoiler ---
  ahaha dur lan john doe nun prelude u resmen bu tabi ya john doe da adam direk herseyi biliyordu burda daha deneme asamasindilar kyle ilk surumlerden zeki filan herseyi cabuk ogreniyor

  --- spoiler ---
 • yaşına ve tipine göre kart sesli bir çocuğun hikayesini anlatan, uzaylılar mı deney mi çelişkilerine süren, basit ama vakit geçirten dizi. evin kızının salak kankası şimdilik favorim.
 • the oc dizisinde ryan'in girdigi her kavgada kazanmasi sonucu izleyicinin ebenin ami haykirislari sonucu carenin dogaustu guclere sahip birine birakilmasi ile cikarildigini dusundugum dizi. izleyicinin kahramanimizdan beklentisi sinirsiz oldugu icin de dogal ustu olarak kendini merakla izletiyor. onun disinda the oc'nin tipkisinin aynisi.
 • birinci sezonunu onuncu bölümüyle tamamlamış dizidir.beklentilerimiz üzerinde keyif almamızın sebebi yıllardır basit, saf, keyifli, hem komedi hem de gizem unsurları içeren bir aile dizisi seyretmemiz olabilir mi.final böyümünde the usual suspects ve keyser soze selam çakmıştır.

  1. sezonun bölüm listesi aşağıdaki gibidir :
  s01e01 :premiere
  s01e02 :sleepless in seattle
  s01e03 :the lies that bind
  s01e04 :diving in
  s01e05 :this is not a test
  s01e06 :blame it on the rain
  s01e07 :kyle got game
  s01e08 :memory serves
  s01e09 :overheard
  s01e10 :endgame