şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
 • aerobik-kardiyovaskuler calistiginiz gunlerde bir tane aldiginiz zaman yag yakma hizinizi artiran dogal bir enzim..cok pahali ama (bkz: avantage card)
 • kas ve deri arasında kalan yağı eritmek* için alınan bir amino asit.
 • (bkz: amino asit)
  (bkz: protein tozu)
  (bkz: tiroksin)
  (bkz: gnc)
 • yapi olarak amino asitlere benzeyen, ancak hiçbir proteinin yapisina girmedigi için gerçek bir amino asit olarak kabul edilmeyen bir amino asittir*.islev bakimindan vitaminlere benzer yönleri bulunan karnitin, besinlerle ile alinabilmesinin yaninda, vücutta da sentez edildiginden, tam anlamiyla bir vitamin olarak kabul edilmemektedir. söz konusu maddenin isim babası latince de et manasına gelen carnis dir*.dogada en yüksek oranlarda kirmizi et de ve kümes hayvanlarinin etlerinde bulunur. genel amacı uzun zincirli yag asitlerini parcalayıp hücre enerji santralleri olan mitokondri'lere tasiyıp bunlarin enerji seklinde kullanilmasini saglamaktir . böylece vücutta istenmeyen yaglarin enerjiye dönüsmesine yardimci olur. c vitamini ve bol su ile beraber alındıgı zaman emilimi ve kullanımı daha kolay ve iyi şekilde olur.
 • body veya kardiyo çalışmak için düzenli olarak fitness centera gidebilecek kadar parası olan adam için son derece son derece ucuz bir enzimdir. hatta o kadar parası olmayan icin bile ucuz bir enzimdir. lcarnitine 1 gramlık çiğneme tabletleri halinde (1 kutuda 10 adet) satılır. eger biyolojik bir arazınız yoksa zaten vucudunuzda dogal olarak bulunan bir madde oldugunsan "balık balık" kokmak istemiyorsanız bu tabletleri yarıya bölerek yarısını kullanmanızda fayda vardır. bu durumda bir kutudan 20 doz cıkar , haftada 3 kez kardiyoya gidiyor olsanız, 1 kutu sizi neredeyse 7 hafta idare edecek demektir. 7 hafta kullanabildiginiz bir ilaca 13 ytl ödemek hic bir seydir. heleki bazı manyakların şişecem diye habire aldıgı amino asitlere ödedikleri paraların yanında hiç hiç bir seydir.
 • (bkz: #9358305)
 • antremanlardan tablet ise yarım saat,likit ise 15 dk kadar önce,yarım tablet veya 3 damla gibi değil de miligram hesabı yapılıp alınır ise kilo vermeye (yağ yakmaya) ciddi anlamda etkisi olan ve yan etkisi olmayan (en azından bugüne kadar gözle görülür bi zararı bulunmayan) aminoasitimsi.likit olanlar kana daha çabuk karı$tığı için daha çok tercih edilir genelde.belli ba$lı markaların l-carnitine'lerini almak daha mantıklı.

  (bkz: perfect)
  (bkz: ultimate)
  (bkz: multipower)
 • gnc'de 60 küsür ytl'ye 30 tabletlik kutusu alınabilir.
 • bir amme hizmeti yapıyorum; ve

  18.10.2007 tarihi itibariyle 83.700 kilo iken, spor yaparak almaya başladığım likit..

  18.11.2007 'de bir edit gelip kaç kilo kayba yardım ettiği resmi şekilde tescillenecek.. tarafımdan...

  19.11.2007 editi : kifayetsizlik örneği sergiliyerek sporu 2. haftasında bırakıp 81.100 olarak kiloyu sabitledik.. ilacı gerektiği gibi kullanamayıp kamuyu yeterince aydınlatamadığımdan amme hizmetimden istifa ediyorum..

  ancak lcartine için şunu söyleyebilirim ki; maçtan önce alındığında maçı soluksuz tamamlamanızı sağlıyor.. bir halı saha maçının 10. dk. sinde kesilen biri olmama rağmen bununla 60 dk + 60 dk olmak üzere toplamda iki maçı rahatlıkla çıkarttığımı şerh düşerim..
 • tonalin ile birlikte kullanıldığında göt göbek bırakmayan bir voltran oluşturan bileşik. antreman sonlarına doğru etkisinin arttığı gözlenmiştir. aç karına alınır ve her antremanda aynı etkiyi göstermeyebilir (bkz: kas yorgunluğu).
  aynı zamanda basketbol oynamadan yarım saat önce arkadaşa ne olduğu açıklanmadan verilir. maçtan iki saat sonra evde volta attığını söyleyen aynı arkadaş tarafından aranılır. olaylar gelişmiştir..
hesabın var mı? giriş yap