• erkeklerde sperm sayısını ve hareketliliğini arttırdığı yönünde bilimsel veriler mevcuttur.

http://www.istanbul.edu.tr/…html/2012-2/207-218.htm
  • yağ yakıcı amino asit denilebiliyor.

entry sebebim aslında şu ki, haftada 3 gün cardiyo+fitness yapıyorum. kick-boks yapmak istiyorum. yağ oranım %25, 4-5 kilo versem bence güzel olur ama benim asıl istediğim diri vücut ve karın kası. kullanmalı mıyım? ne kullanmalıyım? belki söylemeye gerek vardır, cinsiyet: kadın.
  • bugün kullanmaya başladığım hede. tavsiyeler konusunda yardıma açığım.

ara verdiğim spora bugün tekrar başlamam dolayısıyla denemek istedim. yağı enerjiye çevirmesi ( eğer doğruysa) etkileyici. sporda her zamankinden daha enerjik olduğumu hissettim ama psikolojik olması büyük ihtimal. spordan önce bir ölçek alıyorum şimdilik. kullanma talimatında 2 ölçek alabileceğim yazıyor. ben (bkz: hardline nutrition) olandan edindim bir adet 33 kullanımlık ve sıvı.
  • yağ yakımını hızlandıran ek gıda.*

özellikle yüksek tempolu(kalp ritminin yüksek olacağı) antrenmanlardan önce kullanılmalıdır.nabız antreman boyunca dakikada ortalama 80-90 civarında atarsa hiçbir işe yaramayacaktır.
  • duzenli spor yapan biri olarak kullanmayı düşündüğüm şey.

spor hocam da önerdi. yağlarımdan kurtulmamda faydası olacakmış. yediklerime de çok dikkat ediyorum. umarım işe yarar da hayata mümkün olduğunca erken fit olarak devam ederim.

edit: 2,5 ay sonunda 18 kilo verdim. bu ilacın faydası var mıydı ondan emin olamayacağım.
  • ticari aldatmacadan öteye gitmeyen para tuzağıdır.
  • olimp'in 3000 mg olanını kullanmaya başlayalı henüz 3 antrenman oldu. normalde protein tozu neyim kullanmayan bi adamım. ön yargılıyım. senelerdir fitness yapıyorum. yaş 30'lara gelince göbekte yağ toplanması gibi bi durum oldu. başlarda direndim "yakarım ben bunu bişey değil beni bilen bilir" dedim. yemedi.
    metabolizma yavaşlıyor bi yerden sonra. yanmıyo o. çevremde bunu kullanan tonlarca adam var. biri de çıkıp "yok baba hikaye yeaa" demedi. "abi bu nedir ya" diyenleri duydum hep... daha ilk kullanımdan itibaren koşu bandından kıpkırmızı, kan ter içinde inen adamları görünce, protein tozuna bile "imkanı yok kullanmam, supplement işi sakat yea" diyen bana bile kullandırdı.

ben ki çok pimpirikliyimdir bu konularda. ama felaket bi fark var tempomda artık.

eski futbolcuyum. kullanmadan önce koşu bandında tıkandığım dakikalarda şimdi deparla devam ediyorum.
    ağırlık antrenmanında bi fark yok. herhangi bi etkisini göremedim. antrenmandan 15 dk önce kullanıyorum. koşu bandında bi patlıyo o içerde. su ter içinde iniyorum banttan. sonra 100 civarı bi mekik...
    sonra da ağırlık antrenmanına rutin devam...

olimp 3000 mg içindi bunlar. diğerlerini bilmem.
  • 20 günde 15 gün kardio ile beraber 5 kilo vermeme sebep olmuştur. ailecek severek tüketiyoruz !

edit: tabiki 40 gün 10 kg.
  • ultimate marka ve sıvı olanını yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum ve gerçekten çok fazla faydasını gördüm şu ana kadar. hem yağ yaktığımı gerçekten hissediyorum, hem kardiyo yaparken daha dayanıklıyım hem de kaldırdığım ağırlıklar neredeyse 1.5 katına çıktı. yan etkileri ise; gün içinde ekstra yorulmanız lazım ki gece uyuyabilesiniz yoksa geceleri uyutmuyor. bir de biraz kalbi yoruyor, bu biraz sakıncalı olabilir. o bakımdan 1 aydan daha fazla kullanmayı düşünmüyorum.
  • bu yaz duzenli 2 ay kullaninca hafif six pack lerimin cikmasina neden oldugunu dusundugum sey. bilmiyorum, ayni zamanda diyettte yapiyordum. zaten fit bir vucudum vardi. aldiktan sonra kosu bandinda cok daha enerji dolu hissediyorum. sanirim yaglarin yakilmasindan dolayi( biyoloji dersinde hep derlerdi yag yakilinca daha cok enerji aciga cikar diye)1000mg lik isinizi gorur buyuk ihtimalle
hesabın var mı? giriş yap