şükela:  tümü | bugün
 • çevirisini yaptığım ispanyollardan çıkan 2011 mahsülü bir gerilim filmi. sıradışı senaryo ve kurgusuyla, iki nefis hatunuyla farklı bir film arayanlara tavsiye edilir.

  http://www.imdb.com/title/tt1772250/
 • enteresan bir film.

  izlemeyip sadece dinleseniz bile yeter. ispanyolca seksi bir dil.
 • gerilimden ziyade içinde başka bir şeyler barındıran kolombiya yapımı film. kolombiya ispanyolcasını duyunca zaten, en basit cümleler dışında neredeyse bir bok anlaşılmıyor. anladığım bir kolombiya ispanyolcası asla bir şili ya da arjantin ispanyolcası değil. filmin örgüsü basit, sondan başa stayla, basitçe her sorunun cevabı var filmde. kadınların ne kadar tehlikeli olabileceğini gördüğümüz film, allah muhafaza...biri salaklıktan saçmaladı, diğeri de kötü tohum olduğundan buldu şifasını. değişik bir film, kafa dağıtmak için izlenebilir.
 • kurgusu ve senaryosu başarılı bir film. yılın en iyi gerilim filmi. izlerken hak vereceksiniz.
 • kesinlikle en iyi gerilim filmlerinden biri. gerilmek fiilini tek tek bütün hücrelerinizde hissettiriyor.
 • ince görülmüş bi yerden gelişen olaylar üzerinde dönen film. filmi orijinal yapmaya yetmese de insanı çekiyor ve gereksiz detaylara girmeden hızla ilerleyip bitiyor. her ne kadar ince görülmüş yer ortaya çıktıktan sonra bütün büyüsünü kaybetmiş olsa da bulandırmadan hızlıca ilerlediği için izlettiriyor kendini. çok öyle bi gerilim göremedim ben ama gerilim filmi sevenler, hatta gerilim filmi sevmeyenler bile sıkılmadan izleyebilir diye düşünüyorum, kafa dağıtmak için birebir.
 • başrolünde hakan balta'nın oynadığı film.
 • gerilim filmi izlemek ve gerilmek istiyorsanız balıklama atlamanız gereken film. senaryo çok başarılı ve güzel kurgulanmış. ha derseniz ki ; beğenmedim ben, atma bok gibi filmmiş. bi sktrin gidin derim mis gibi film oturun izleyin işte ... o hızlı hızlı konuştukları ispanyolca yeter...
 • --- spoiler ---
  gayet güzel ispanya kolombiya yapımı gerilim filmi.az mekanlı az oyunculu bi de ilginçtir filmde hiç iyi karakter yok kızlar orospu erkek piç.
  --- spoiler ---
 • "asla açılmaması gereken kapılar vardır." şeklinde çevrilebilecek bir mottoyla çıkan gerim gerim geren kolombiya-ispanyol ortak yapımı film.

  filmin sırrının hızlı açıklandığını söyleyenler acaba o sır açıklanmasa filmin daha ne kadar sıkıcılaşabileceğine bir çözüm üretebilir mi? bence her şey tam yerinde verilmişti.

  --- spoiler ---
  ben açıkçası belen'in fabiana'ya götlük yapacağını düşünmemiştim. kadın odanın yerini çözdü be amcık! hayalet var diye diye çözdü kız odayı geldi bir de kurtardı sen hala kaşarlık peşindesin. (daha yeni izledim filmi o yüzden tüm kinimi kusmam lazım)

  ayrıca filmdeki en piç insan açık ara adrian'dır. ulan kuma üstüne kuma mı alıyorsun hakan balta tipine soktuğum? zaten belen'in üstüne fabiana geldi. bir de veronica nedir ha maestrom?

  --- spoiler ---

hesabın var mı? giriş yap