aynı isimde "la casa de papel (roman)" başlığı da var
şükela:  tümü | bugün
2796 entry daha
  • son iki bölümü efsane olan dizi.
  • tokyo ve nairobi'nin dans sahnelerinin çok güzel olduğu dizi. ara sıra açıp youtube'dan izliyorum.*
  • henüz balat'ta çekilmiş bir bölümü olmayan dizi.
  • 11-12 bölüm izleyip, tokyo ve rio nefretimin ağır basıp yarıda bıraktığım çok fazla mantık hatası içeren dizi.
  • ne olmuş nasıl olmuş bu kadar popüler olmuş hayret ettiğim dizidir. çünkü bu ayarda o kadar çok dizi var ki, neden özellikle bu dizi böyle patladı gitti hayret bir şey. (bkz: insan gerçekten hayret ediyor)

kötü mü? değil.

iyi mi? yani.. sonuna kadar izletiyor, zaten 2 sezon çıtır çerez niyetine gidiyor. senaryo güzel, orjinal özgün bir dizi, izlemekte fayda var. 6,5/10 denilebilir(tokyo gözümün önüne geldikçe 6, nairobi gözümün önüne geldikçe 7 veresim geliyor arada kaldım).

tamam popülerleşince fanları oldu internette capsleri oldu, devrimci ruhlarımızı okşayan detaylar katılmış, güzel reklamı yapıldı eyvallah.

ama allah rızası için şu dizi için mükemmel dizi, dizi sektörünün geldiği son nokta, ispanyollar daha iyisini yapana kadar en iyisi bu, dünyanın en güzel dizisi filan abartı cümleler kurmayın. dizi lan işte izle, beğen geç.
  • gereginden fazla begeniler "overrated" bir dizi. dizinin icindeki mantik hatalari hos gorulecek gibi degil ve dizi ispanyol halkini ekran basina cekebilmek icin gereksiz detaylarla dolu.

ıspanyollar ayni turklere benzedigi icin bizim halkimiz da diziyi cok begendi
  • adamlar dizi çekmiş koymuş netflixe, soğuk füzyonu bulmalarını beklemek niye.. gayette başarılı bir dizi olmuş, ufak tefek hatalar yok değil ama onlarda olmasa nasıl egomuzu tatmin edeceğiz “ben farkettim ben farkettim”