aynı isimde "la casa de papel (roman)" başlığı da var
  • benimde çok sevdiğim, son zamanların en hatırı sayılır dizilerinden biridir. linç edilmeyeceksem bir şey söyleyeceğim; tamam berlini ben de çok sevdim ancak dizideki en efsane karakter olarak anılması biraz fazla abartılı değil mi ya? öyleyse eğer benim kaçırdığım ne var acaba diye düşünüyorum.
  • berlin'i sevmeyen bir ben varım, sanırım.
  • kusursuz plan, insani duygular.
    insanların duygularını, düşüncelerini, davranışlarını asla ölçemez, tahmin edemez ve yönlendiremezsiniz.
    aşık olmak, pişman olmak, yanlış kararlar vermek, öfkelenmek, arzulamak, tutku duymak, intikam almak, acımak.. sayamayacağım kadar çok etken var.
    bu dizide en çok hoşuma giden plan ne kadar doğru işlese bile insani bir duygu ile sekteye uğramasıydı, bu çok gerçekçi kılıyor hikayeyi benim gözümde.
    seyri çok keyifliydi, yeni sezonda da aynı keyfi almak dileğiyle.
  • zamanda geri giderler belki ama berlin'in döndüğüne sevindim.
  • joker reisin 5 dakikada yaptigini sonunda bella cav dinleterek yapabilmek icin koca bir sezon daha dizi cekiyorlar ya, valla helal olsun.
  • kapak kizii suserimizin #82666939 nolu entarisinde dediğinin aksine 2. değil 3. sezon çekimlerine başlanan netflix dizisi.
  • ziraat bankası soygununu çekeceklermiş, diziye de girecek karakter istanbul değil ankara

(bkz: lol)
  • profesör'ün yeni sezonda zaman makinesi icat etmesiyle berlin geri dönecektir.

berlin dizinin para basan (!) karakteriydi. dizinin yapımcısı olsam aslında herkesin berlin'in kafasındaki karakterler olması üzerine bile yeni sezon çekerim.
  • berlin reisi görünce aklıma gelen tek şey; berlin kurtuldu gibi bir durum olmayacak. bize 3. sezonda nasıl biraya geldiklerini çekip, gösterecekler. herbirinin suç kariyerlerinden ve hepsinin buluşmasından zaten bir sezonluk konu çıkar. tabi bu durumda da gönlümüzün efendisi berlin'in o çatışmadan sağ çıkması gibi bir basitlik ile karşı karşıya bırakmayacaklardır bizi.
    edit: düzeltme
  • hilal cebecinin çektiği videoyu gördükten sonra diziden soğudum, berline yazık oldu ama.
hesabın var mı? giriş yap