şükela:  tümü | bugün
  • hdp'liler tarafından hazırlanmış çok güzel bir videodur.
    aha burda :
    https://twitter.com/…arin/status/997166593229680645
  • gerçekten hayret ediyorum. neye mi ?

-bu partinin eşbaşkanları hapiste.
    -en etkili onlarca milletvekili cezaevinde.
    -bu partinin her ilindeki örgütlenmelerinde çalışan binlerce kişi cezaevinde şuan. her şehre ayrı ayrı operasyonlar yapıldı ve hepsinden yüzlerce hdp yöneticisi gözaltına alındı tutuklandı.
    -sendika üyesi binlerce öğretmen, doktor, hemşire, mühendis khk'lar ile ihraç edildiler, kimisi döndü sürgün edildi kimisi ticarete atıldı kimisi ülkeyi terk etti.
    -kayyum atanan belediyelerde ne kadar hdp'ye yakın kişi varsa görevden alındı. sözleşmeli personeller neredeyse tamamen atıldı. temizlik personellerine kadar yüzlerce kişi işinden oldu. yerine başkaları alındı.
    -sosyal medyada propaganda yapanlara gözaltı işlemi yapıldı vs
    -medyada bu partiye ambargo konuldu. hdp düşüncesine yakın tek bir allahın kulu bir kaç yıldır televizyona çıkamıyor.

ve hala ayaktalar.

bu video'yu çekebilecek kadar da umutlu ve kendilerinden eminler.
    işte buna hayret ediyorum.
  • ses osman baydemir'in sanki.
  • biz her yerin yerlisiyiz. halkların kardeşliği böyle bir şey olsa gerek.
  • osman baydemir tarafından seslendirilmeyen videodur. seslendirenin ismini hatırlayamadım ama bir iki tiyatro oyunundan tanıyorum.
  • doğrusu pekeke'liler tarafından hazırlanan göz boyama vidyosudur dediğim bir garip hede.
  • hdp’nin yaptığı hiç bir şey sevimli gelmiyor bana... yani bir insan terör örgütü bağlantılı, teoride sisteme karşı pratikte masum katleden ve bunu bağıra bağıra dile getirmekten çekinmeyen hatta savunan(!) dün dağda haince bu vatanın birliği bütünlüğü için zorunlu askerlik görevini yapmakta olan askerine pusu kuran, bugün mecliste öldürdüğü asker ve masum sivillerin ailelerinin ödediği vergi ile millet vekili maaşı alan, kansız vicdansızları nasıl sempatik bulur hayret ediyorum!!! hdp pkk ile organik bağını asla koparmadı koparmayacak. şimdi hapisteler ben hiç üzülemiyorum.... sıkıntı ettiğim tek şey o veya bu şekilde hainleri besliyor olmamız !!
  • ben entry olusturayım diye girdim, bizimkiler olusturmus zaten ellerinize sağlık. (bkz: up)

bir üstte ki yazarımıza cevaben ;

o terörö den cezaevinde değil, konusabildiğinden siz hala terörörö diye uyutulursanız donunuzu da satacaklardır. :)

sonra twitter'da "sikir fibrikilirimiz sitilmasin, difil akp" diye tweet atarsınız ancak.

tezek dolu beyinlerinizi yakmak için ateşe gerek yok, ama bu terörör tamamdır :)