şükela:  tümü | bugün
7 entry daha
  • bu filme kim komedi etiketi yapıştırdı ulan??? ha söyleyin kim? altı üstü orta halli bir drama. ve bu film sözde önemli festivalde ilk gösterimini yapabiliyor. dünya sineması gerçekten boktan bir yöne ilerliyor. kaliteli film izlemeyeli epey oldu cidden.

ben filmde dikkatimi çeken şeyleri yazayım en iyisi....

filmin başrolünde olan vlad ıvanov bizim dinç bilgin ve faik öztrak ikilisinin karışımı gibiydi. adamı gördüğüm her sahnede hep bu iki kişi geldi aklıma.

yine filmde magda adıyla oynayan komiser rolünde gördüğümüz rodica lazar ise bizdeki canan ergüder'e çok benziyordu.

filmin en beğendiğim sahnesi süper vücudu ve harika memeleri olan kadının sevişme sahnesiydi. resmen hayata döndürdü beni o sahne ahahah...

filmde bir numara olmayınca ve komedi beklentisiyle gidip de bir süre sonra bu beklentinin beyhude olduğunu anlayınca oyuncuları üstte benzettiğim kişilerlerle özdeşleştirmekten filme de odaklanamadım doğru dürüst. bu birilerini, başka birilerine benzetme huyu allahın bana verdiği bir bela adeta. zaten film de çok ahım şahım değildi.

üzgünüm