şükela:  tümü | bugün
 • ankara'da yaşayan ve etkinlikleri takip etmek isteyen herkes için büyük bir boşluğu dolduran, daha çiçeği burnunda denilebilecek harika bir proje la konser.

  http://lakonser.com/ adresinden dünyaya açılıyor ve ankara'da nerede, ne zaman, kim konser veriyorsa takvimden haberdar ediyor.

  sosyal medya linkleri:
  facebook
  twitter
  instagram
  google
  youtube

  ayrıca konser paylaşarak ya da mekan önererek bu güzel oluşuma destek olabilirsiniz:
  whatsapp: (0536) 297 71 47
  e-posta: lakonser@gmail.com

  sitelerinde şöyle anlatıyorlar kendilerini:

  --- spoiler ---

  la konser nedir?

  la konser, “bir ankara işidir”. ankara’nın kasvetli griliğinden çıkmadır. ihtiyaca hizmet etmeye odaklanmış bir konser ve gece hayatı portalıdır. sizin için ankara’daki tüm etkinlikleri derler, toplar, bir araya getirir. böylece size daha fazla zaman yaratır. içkinizi içerken konserinizi keyifle izlemenizi sağlar. kısacası la konser, ankara’nın konser takvimidir. nerede? ne zaman? kim çıkıyor? tüm soruların cevabı lakonser.com’da…
  --- spoiler ---

  --- spoiler ---

  hikayemiz

  la konser, düşünce olarak 2015’te ortaya çıksa da hayat gailesi içerisinde bir türlü başına oturup hayata geçiremediğimz bir proje… bu gecikmiş projeyi nihayet eylül 2017’de hayata geçirebildik. geç olsun güç olmasın…

  la konser tamamen kişisel ihtiyaçlardan ortaya çıktı. biz de müziği ve konser dinlemeyi seviyoruz. ancak nerde ne var diye konserleri ve etkinlikleri sosyal medyadan yakalamak bir hayli zor. bu bu konudaki yetersizliği görüp lakonser.com’da bu açığı kapatmaya çalışacağız.
  --- spoiler ---

  --- spoiler ---

  nasıl destek olurum?

  mekan hepimizin… la konser sadece bizim değil senin de projen aynı zamanda. sen ne kadar sahip çıkarsan o kadar yaşayacak bir oluşum.

  bize nasıl destek olabilirsin?

  en basitinden sitemizi arkadaşlarına da duyurarak…
  bizi sosyal medyadan takip ederek.
  sokakta geçerken görüdüğün bir konserin afişini bize yollayarak
  konser veya mekan önererek.

  biz burdayız ankara, peki sen nerdesin?
  --- spoiler ---
 • ankara'daki konserleri takip etmenizi sağlayan, ankara'nın güzelliklerinden bir tanesi olan platform. emeği geçenler listesinde pink floyd elemanlarını görünce muazzam derecede duygulandım... bu yüzden la konser ekibine high hopes adlı parçayı armağan edip, teşekkürlerimi iletiyorum. unutmayın la konser hepimizin, biz ne kadar desteklersek, bir o kadar gelişecektir.