şükela:  tümü | bugün
  • tam adı labinot harbuzi olan 1986 doğumlu bir futbolcudur kendisi.. cm zamanlarında en cok aldığım futbolcuydu.. lakin gerçekte de kendisini yetenekli görmüşler ki henüz yaşı 17yken malmö ff takımından feyenoord a transfer olmuştur.. ama beklenilen patlamayı yapamadığı için yetiştiği kulübe geri dönmüştür 2006 yılında..
  • championship manager 01-02 'den bilinen oyuncu. ilerleyen sezonlarda gerçekte var olan ve hala genç sayılabilecek futbolcu arayışlarında tercih edilirdi.
  • cm 2001-2002 isimli oyunda müthiş özellikleriyle insanın transfer güdüsünü kaşıyan,o zamanların genç oyuncusu.
    yalnız hangi takıma transfer etsem müthiş bir başlangıç yapıp sonrasında türlü huysuzluklarla takımı karıştırırdı.
  • 22 ağustos 2009 gençlerbirliği beşiktaş maçı ile anladık ki bu adam bu sene çok can yakacak. böyle devam ederse üç büyükler cavcav ın kapsının tekrar çalmaya başlayacak.
  • 30 ağustos 2009 kasımpaşa gençlerbirliği maçında ligdeki ilk golünü atan oyuncu. ismi gözel.
  • cm 01-02'de her daim alip oynattigim super bir amc idi. genclerbirligi formasiyla gosterdigi basarili performans, sanki ben yetistirmisim gibi gogsumu kabartiyor. kasimpasa'ya cok guzel bir gol atmis bugun, gozlerim yasardi yeminle.
  • 04.04.1986 yılında gözlerini dünyaya açan habuzi isveç in malmö takımında yıldızı parlamıştır. cm 01-02 de oyuna 15 yaşında başlayan labinot günümüz türkiyesinin cingöz başkanlarından ilhan cavcav tarafından keşfedilip ankaranın güzide ekiplerinden gençlerbirliğine transfer olmuştur. cm 01-02 nin tutturduğu topçu furyasındandır. canlı izledim. kaliteli topçudur vesselam.
  • 2009-10 sezonunda gençlerbirliği'nin yaptığı en önemli transferdir. topa olan yatkınlığı, oyun zekası, doğru pas tercihleri ve şut becerisi sayesinde gençlerbirliği taraftarlarını heyecanlandırmıştır. arnavut asıllı isveçlinin başka bir özelliği ise, ibrahimovic'in kankası olmasıdır.
  • rijkaard'ın "bana sadece harbuzi’yi alın" dediği topçu.

http://www.milliyet.com.tr/…010/1247754/default.htm
  • rodrigo barbosa tabata'nın lezzet ikizi.